Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hangeszköz baja?

Felkelhetetle kérdése:

Mi lehet a hangeszköz baja?

Figyelt kérdés
Realteg Hd Audio Manager a hangeszközöm neve a következő a baja a Windows hangokat normálisan lejátssza meg az interneten hallgatok zenét azt is rendesen lejátssza de viszont ha letöltöm a zenét azt már nem játssza le se a filmekben a hangokat tehát a hangot nem játssza le winap kiírja hogy hibás a hangeszköz meg a hibakódot 0xC00D11BA
2012. szept. 3. 13:36
 1/8 SANYA0727 válasza:

két tippem van !

1: Rossz a hangkártya

2. rossz drivert telepítettél fel!

2012. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de csak azóta rossz amióta fel telepitetetem a win xp-t
2012. szept. 25. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz a hangkártya drivere.
2012. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha rossz lenne a driver akkor meg sem kéne mukkanjon nem? biztos fel van telepítve minden kódek? ha az internetes zenét lejátjsza de az mp3 at gondolom abba töltesz te is azt meg nem... Valószínű a driver is kaki, szedd le és keress más verziót..
2012. okt. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alaplapi REALTEK hangkártya recsegett, aztán már meg se mukkant, amikor le akartam játszani. Drivercsere megoldotta.
2012. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SANYA0727 válasza:
Nekem is volt már hasonló baja egyébként és nálam is a driver csere segített ;)
2012. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok nekem is hasonló problémám van, csak annyi a különbség, hogy nekem nem lett semmi telepítve csak tesómék ültek le gépezni... youtube hang nincs, a media player se adja le a hangot de néhány rendszer hangom működik...

Segitenétek mi lehet a baj??

2013. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alaplap tipusa alapján keress hozzá hangkártya drivert.
2013. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!