Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » P4 P800-as alaplapra hogyan...

P4 P800-as alaplapra hogyan tudnék hangot varázsolni?

Figyelt kérdés
Az alaplapon unimodem váltakozó 2 irányú eszközt ír a speccy,az everest valami intel akármit.Felakartam tenni a realtek ac97,de nem engedi,hangeszköz nincsen.már mindent próbáltam amit mondtak,de még mindíg nincs hang.A soundmax meg zip formátumba találtam,amit nem tudok kicsomagolni a filzip-pel,mert nem nagyon értek hozzá.Kérdésem az,h mit tegyek,h hang legyen a gépen???

2011. dec. 12. 12:11
 1/6 coopper ***** válasza:

Hangkártya Drivert kell telepitened.


Hardwerazonositó segitségével : Eszközkezerlőben keresd meg a sárga kérdőjeles hangeszközt az egyébb eszközök között.


Katt kétszer rá. Majd a megjelenő ablakban : Részletek fűl : Enged le a listát keresd meg a hardverazonositót kattits az első sorra (alul) majd CTRL+C

aztán googléban CTRL+V.


Valami hasonló kell kapni :

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0662&SUBSYS_103C3647&REV_1001


De itt a kép hátha igy könnyeb lesz : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2011. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Már pedig a Soundmax kellene (hivatalos oldalon is az van):

[link]

Zip fájlt kicsomagolni a Windows is tud. Jobb gomb a fájlra, aztán Összes kibontása (vagy valami hasonló).

2011. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MaXXeGee ***** válasza:

Szerintem, ne bonyolítsd túl. Minden termék gyártó honlapján fent vannak a szükséges driverek.

[link]

Itt kiválasztod a gépedben levő alaplapot .. és megkapod pontosan milyen driver kell hozzá :)

Illetve érdemes megnézni, hogy a BIOS-ban nincs e kikapcsolva az "Onboard Audio" :)

2011. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
soundmax fent van,hangeszköznél is kiirja,hangbeállítások rendben,hangszorók is ió helyen,beállításoknál irja,h az eszköz megfelelően működik.DE hang az még mingíg nincsen!!!De miért????
2011. dec. 12. 14:38
 5/6 MaXXeGee ***** válasza:
A vezérlőpultban állítsd be mint "elsődleges hangképző" eszközt a hangbeállításoknál, és akkor ezt használja alapértelmezettként. Nincs esetleg lenémítva ? :)
2011. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincsen lenémítva és eszkőznél is az van elől,mégsincs hang,pedig mindenhol irja h megfelelően müködik,v iszont a tesztelésnél a mikrofonra nem reagál
2011. dec. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!