Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miota kolcsonadtam ismerosomne...

Miota kolcsonadtam ismerosomnek a laptopomat nem megy a hang. Azt irja hogy nincs hangeszkoz telepitve, meg hogy valami le van tiltva. Tipp? (lent)

Figyelt kérdés

Alaplap neve: Hewlett-Packard HP 530 Notebook PC


O allitolag nem csinalt semmit, csak lenemitotta a hangot :// mar letoltottem a drivert de semmi...elore is koszi a valaszokat!!



2012. aug. 28. 15:26
 1/4 spaceship ***** válasza:

start-> vezérlőpult-> rendszer és biztonság -> felügyeleti eszközök -> számitógép kezelés -> eszközkezelő -> hang video játék vezérlők -> itt lesz a hangeszközöd-> jobb egérgombal rákatintasz->az engedélyezés gombra kattintasz

ha xp-d van egy kicsit másképp kell de lényeg hogy az eszközkelőbe kell átálítani

2012. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen mar probaltam, de az engedelyezes helyett az van ott h letiltas(ennek ellenere az irja ki h le van tiltva)...viszont hangeszkoz meg mindig nincs telepitve es nem tudom h honnan lehetne:\\


De koszi a valaszt! bejeloltem hasznosnak, mert vegul is ertelmes volt:DD

2012. aug. 28. 17:12
 3/4 spaceship ***** válasza:

Köszönöm a jelölést.Sajnálom hogy nem jött be amit elözőleg írtam probáld meg a visszaállítani a rendszert azelötre mielött odaadtad a laptopot az ismerősödnek.

Így kell start->vezérlőpult->rendszer és biztonság->rendszer->rendszervédelem(bal oldalt)->rendszer visszaállítás->tovább gomb->kiválasztod az időt. Ezután a gép rebootol és ha minden jól megy van hang.

2012. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! most egy kicsit elfoglalt vagyok ugyhogy du.tan szakitok ra idot:)
2012. aug. 30. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!