Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A sulikezdés miatt megfog...

A sulikezdés miatt megfog csappanni az itteni válaszolók száma/aktivitása?

Figyelt kérdés

Elég sokat járok ebbe a kategóriába(hardver) nagyon sok segítséget is kaptam. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy a hozzáértő válaszolók aránya hogy alakul majd. :)

Szeretem ezt az oldalt, és olyan rossz olvasni néhány helyen, hogy elég vacak a GYK-s tábor így meg úgy, bár szerintem akadnak itt elég hozzáértő arcok is.


2012. szept. 2. 22:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Informatikai szakon vagyok és a fősulit is informatikában képzelem el szóval én nem vagyok hülye a gépekhez :)"

Végre hallani valami normális informatikásról :)

Én most fizika-matek(meg elvileg kémia) szakon vagyok, az osztály másik fele meg emelt számtekos. 16-an vannak, és mind hülye hozzá :)

Nem akarsz átiratkozni? :D

2012. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
:D Én Békéscsabán járok középsuliba :) Informatikai szakon végig szeretném vinni :) Persze a fősulit nem Békéscsabán akarom elképzelni mivel ami itt van fősulira nem a jobbak közé tartozik :D
2012. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Á, nem jó, messze van az Nyírbátortól :)
2012. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Végre hallani valami normális informatikásról :)"


Van itt még más is. :P

Én például idén végeztem az ELTE informatika karán programtervező informatikuskén és most megyek MSc-re szintén erre.

Már az egyetem előtt jóval elkezdtem ezzel foglalkozni és a tanulás mellett aktívan ezt-azt csinálok még az informatikán belül. Most épp az egyik koli belső hálózatán pofozgatom a szervereket, amíg költöznek befelé az emberek. Jövő héttől megy az éles üzem, mist ideiglenes szerver van bent.

2012. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na itt valami nagyon szép lehetett írva, mert ahogy látom a modi takarított.
2012. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!