Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A sulikezdés miatt megfog...

A sulikezdés miatt megfog csappanni az itteni válaszolók száma/aktivitása?

Figyelt kérdés

Elég sokat járok ebbe a kategóriába(hardver) nagyon sok segítséget is kaptam. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy a hozzáértő válaszolók aránya hogy alakul majd. :)

Szeretem ezt az oldalt, és olyan rossz olvasni néhány helyen, hogy elég vacak a GYK-s tábor így meg úgy, bár szerintem akadnak itt elég hozzáértő arcok is.


2012. szept. 2. 22:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
P.O.C az éléggé vágja a témát ö gondolom már dolgozik:D
2012. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igaz, ő is eléggé vágja, remélem nem megy el mint pl Sylar7 vagy Panda Peti.
2012. szept. 2. 23:17
 13/25 anonim ***** válasza:
Tessék?? Panda Péter elment?
2012. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem, én nem szándékozom megszűnni(ahogy szerintem Alex se, legalábbis ennek az ellenkezőjét mondta nekem).


Pandára rátérve, én magam elég "rég" nem láttam, lassan ráírok már, hogy él e még :D

2012. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért nem lenne rossz, ha kicsit a hobbi trollok mással foglalnák el magukat...

Remélem az Ő aktivitásuk csökkenni fog.

2012. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel többet lesznek suliban és unatkozni fognak egyesek, az várható dolog hogy nagyobb legyen az aktivitás !
2012. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha a válaszolók többsége nem suliba jár, akkor értelemszerűen nem fog megcsappanni. A kérdések száma ellenben harmadával kevesebb szokott lenni ilyenkor...
2012. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen, de ne reménykedj. Mindjárt itt van az őszi szünet és akkor jönnek vissza (igaz hogy az csak 1 hét) utána amilyen gyorsan telik az idő rögtön itt van a téli szünet és akkor megint lesz itt egy csomó troll. Utána meg elég hozamosabb ideig nem lesznek fent a fiatalok mivel elég sok idő van a téli és a tavaszi szünet között. Amúgy én középsulis vagyok de még így is minden nap fent vagyok 1-2 órát összességében itt de én nem vagyok az a troll fajta :)
2012. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Mondom én sok itt a fiatal :D

Egyébként nekem nem is a trollokkal van bajom, hanem akik azt hiszik, hogy értenek hozzá, és úgy válaszolnak. Elég sok kérdésnél látni azt, hogy írnak valamit, erre egy másik válaszoló mondatonként kielemezi :)

2012. szept. 3. 21:26
 20/25 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Szerintem úgy is lesz fent sok fiatal. Járok ECDL-re és Informatikai szakon vagyok és a fősulit is informatikában képzelem el szóval én nem vagyok hülye a gépekhez :) Én már 3-4 éve vagyok fent ezen az oldalon és nem nagyon volt még olyan nap hogy ne jöttem volna fel :)
2012. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!