Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a franc ez? (hardver gond)

Mi a franc ez? (hardver gond)

Figyelt kérdés
mióta videókártyát cseréltem a dvd íróm indításnál bootolni,de nem sikerül neki ez kb 2 percet vesz igénybe és addig nem kapcsol be a monitor,de ha végzett a próbálkozással bekapcsol normálisan. az író összeköttetésbe van a vga-val ?
2012. aug. 31. 14:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Segithetek ?

:)

2012. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
csak privát!!
2012. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
oké. windows alatt működik rendesen.,de lehet hogy nem így van,de én észrevettem,hogy hangosabb. de ez egyáltalán nem biztos. igen küldhetsz privátot köszönöm !!
2012. aug. 31. 15:13
 14/31 anonim ***** válasza:

#7-es kellesz megint! Ezt sem sikerül értelmeznem. Forditsd le ezt is:-)


"de lehet hogy nem így van,de én észrevettem,hogy hangosabb. de ez egyáltalán nem biztos."

2012. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy így van,de mintha az utóbbi időben hangosabb lenne. Érted?
2012. aug. 31. 17:47
 16/31 anonim ***** válasza:
Rezonál, jobban mint eddig. Mikor szerelted elmozdult mert nincs becsavarozva rendesen vagy ahogy elfektetted a kártyacsere érdekében a gépet durvábban döntötted oldalra mint illene. Ilyesmik..
2012. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Oké köszi megnézem.
2012. aug. 31. 19:01
 18/31 A kérdező kommentje:
de most hogy nézem amikor a z író erőlködik a vinyón is villog a led. de lehet hogy jelentéktelen. Lehet hogy nem kap elég áramot ? mert codegen 350w-om van.
2012. aug. 31. 19:15
 19/31 anonim ***** válasza:

Táp nem szimpi, de az új vga hamarabb dobná el magát mint a dvd iró. Kimozdult a kábel - amit azóta visszanyomkodtál - és pio módba váltott a merevlemez.

Eszközkezelőben ellenőrizd a meghajtókat, udma legyen, ne pio. Ha valamelyik pio-n van az okozhatja a lassulást.


Ha nem ez akkor hajtsd meg a vga-t, birja a táp?

2012. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
nem merem meghajtani a vga-t,mert 2 óra játék után furcsa "illata" lesz. megnéztem a vezetékeket ,és van egy vezeték ami az íróból ágazik kifelé,de nincs bekötve sehova. lefotózzam ?
2012. aug. 31. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!