Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég vettem egy Toshiba...

Nemrég vettem egy Toshiba Satellite L850-13U laptopot. A problémám az hogy nem látja a videókártyáját. Hardver gond lehet?

Figyelt kérdés
Elvileg egy AMD Radeon HD 7670M kártya van benne. De nem látja sem a windows eszközkezelője sem az everest. Az a vicc hogy most is ezt használom, erről írok de játszani nem tudok. A drivert sem tudom felrakni valamiért. Szerviz? Volt már másnak is ilyen problémája?
2012. aug. 27. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem azt raktad fel amit CD-n adtak hozzá? Az alaplap driverét keresmeg a Toshiba honlapján a videokártyáét meg itt [link] Ha ezek sem jók akkor írj megint.
2012. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha AMD APU van benne, van egy gyengébb a cpu-ra integrálva, alapból azt használja. A 7670M meg a dedikált vidkari. Catalyst Control Center fenn van amúgy? Most talán egy 7520G-t lát, nem?
2012. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jójójó siekrült felrakni egy drivert és most talán ok HD7600M Seriest ír ki.... de elvileg HD 7670M nek kéne benne lennie... vagy csak a sorozatot írja ki és nem a pontos típust? nem vágom annyira ezt
2012. aug. 27. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Drivere válogatja... nekem is hol 6310, másik verzióval 6300M Series.
2012. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jolvan köszönöm :)) most elvileg müxik... de nem vagyok elégedett.. lassú a gép.
2012. aug. 27. 20:40
 6/7 A kérdező kommentje:

na jó ebből szerviz lesz... úgy fél-egy óra használat után elkezd elmenni a kép, lila-zöld foltok jelennek meg, ha megmozgatom az egeret akkor meg visszajön a kép rendesen.


nincs valami program amivel ki lehet szűrni a hardver hibát?

2012. aug. 28. 06:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a toshibát és tovább bonyolódott a helyzet. A sorozatszám bediktálása után közölték hogy hetedik hóban volt már szervizben a masina. Ami azért vicces mert 2012.8.21-én vettem a gépet x) Kíváncsi vagyok mi lesz.
2012. aug. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!