Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a franc ez? (hardver gond)

Mi a franc ez? (hardver gond)

Figyelt kérdés
mióta videókártyát cseréltem a dvd íróm indításnál bootolni,de nem sikerül neki ez kb 2 percet vesz igénybe és addig nem kapcsol be a monitor,de ha végzett a próbálkozással bekapcsol normálisan. az író összeköttetésbe van a vga-val ?
2012. aug. 31. 14:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
IDE és Jumperos?
2012. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
tessék ?
2012. aug. 31. 14:14
 3/31 anonim ***** válasza:

"mióta videókártyát cseréltem a dvd íróm indításnál bootolni,de nem sikerül neki"


Ezt fogalmazd újra, igy nem világos.


Addig is annyi: ha van bennfelejtett lemez az iróban vedd ki.

2012. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
nem nincs benne lemez. A mondat :mióta videókártyát cseréltem a dvd íróm indításnál úgy csinál,mint ha bootolni akarna,de lemez nincs benne,ezért nem éretem hogy miért
2012. aug. 31. 14:20
 5/31 anonim ***** válasza:

Még mindig nem világos teljesen, a dvd iród olvasni próbál valamit és erre várakozik a gép. Tehát villog a led? Hangja is van?

Operációs rendszer alól elérhető a meghajtó?

2012. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
igen. kártya csere óta van így hangja van a led is villog és erre kell várni,mert amíg nem végez addig nem kapcsol be a monitor.
2012. aug. 31. 14:32
 7/31 anonim ***** válasza:
Mikor elinditja a gepet a DVD iro bootolni akar (olyan mintha Windowsot akarna bebootolni) de kozbe nincs is semmilyen CD/DVD benne :) Igy mar vilagos ?
2012. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
igen ez történik.
2012. aug. 31. 14:33
 9/31 anonim ***** válasza:

Át van állítva az elsődleges Bootolási eszköz a HDD-re?

VGA és tápegység milyen pontosan?

2012. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Az hogy hangja van (és nincs benne lemez) az nem egy jó jel. Nyomkodd össze a dvdrom kábeleit rendesen.

Újra kérdezem: win alatt elérhető a meghajtó? Ott van, használható, nyilik a tálca, olvassa a lemezt?

2012. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!