Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S Mi baja a gépemnek?

S. O. S Mi baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Reggel vettem észre mikor bekapcsoltam sípolt kattogot és levágta a trafot is kint a házba.Ma már 3-4szer vágta le tuti a gép mert ha nem megy nem vágja le.Probáltam újrarakni a gépet felénél mintha kattogot egyet és bese kapcsol büdös gumi szag jött kia házból.Bese kapcsol sea gép se semmi.Videokártya se jó átraktam egy másik ismerősőm gépébe ottse jó.Mia baj?
2012. aug. 30. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Gumi szag? A táp elfüstölt. A géped kuka, sajnos venni kell újat.
2012. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mien kuka ember rohadt jó volt a gép eddig fél éves garanciás minden.
2012. aug. 30. 22:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Tápegység milyen pontosan?
2012. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak a biztosítékot kapcsolja le szerintem,nem a trafót.

Amúgy ha noname tápod volt,akkor ne csodálkozz rajta hogy tönkrevágta a gépet. Sok oka lehet,hogy a táp meghibásodott.Ha garis a géped,akkor kérdezd meg tőlük,hogy ilyenkor cserélik-e,vagy nem.

2012. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
N-BASE N Power N szerintem 500w a gépem INTEL Core i3-2120T 2.60GHz 1155 BOX,gtx 550,8gb 1333mhz ram,alaplap ECS H61H2-I2
2012. aug. 30. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Na akkor a táp meghalt és vitte magával a VGA-t... Legközelebb meggondolod,hogy milyen tápot raksz a gépbe..


Tudtommal nincs garancia, ha a rossz táp miatt döglik be valami(mivel nem tehetnek róla, hogy nem biztonságos tápegységet vettél a géphez), de javítsatok ha nem így van.

2012. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
neem akarom elhini használt boltba adták 7ezerért fél éve és azt mondták ez mindent kell vigyen informatikus volt a srác még le is tesztelte adot rá garit is
2012. aug. 30. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

A táp az az 1 alkatrész,amin NEM SZABAD spórolni. Az olcsó gagyik nincsenek védelemmel ellátva(mint a tiéd..)

Sajna ezek a számtech boltosok minden szart rásóznak az emberre,hogy vigyék...

2012. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha még garanciális, és egyben vetted a gépet, akkor próbáld meg visszavinni.

De a gumiszag attól szokott lenni, ha elektronika ég, a kimegszakítót pedig a túláram (rövidzárlat) vágja le. Ha ez 3-4szer megtörtént az azt jelenti, hogy legalább a táp teljesen halott, és bármi ami a közlében fogadta az áramot, szintén.

2012. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Téged nagyon átvertek. 7000-ért egy ilyen noname, legutolsó szemetet, ráadásul használtan?!

500 W - ja, és vajon mekkora a hatásfoka? A hasznos leadott teljesíténye megközelíti egyáltalán egy márkás, 400W-os táp teljesítményét?

Nem basztatni akarlak, ne értsd félre. És nagyon sajnálom, ami történt, főleg hogy néztem, mik vannak benne :_(

"informatikus volt a srác" -- mégis milyen informatikus? OKJ-s "szuperagy"? Vagy mérnök informatikus? Ha utóbbi, hol végzett? A Gábor-Dénesen? LOL Sajna az ilyen "informatikusok" miatt vannak az emberek rossz véleménnyel.


23/F

(mérnök informatikus @PPKE-ITK)

2012. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!