Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lett a gépemnek?

Mi baja lett a gépemnek?

Figyelt kérdés

Délelőtt hibátlanul működött, délután kapcsolom be és amikor a windows (XP) tölt be, mikor megjelennének a felhasználói fiókok újra indul.

Azóta már úgy tölt be, hogy tudok választani:

Csökkentett mód

Csökkentett mód hálózattal

Csökkentett mód parancssorral

Legutóbbi helyes konfiguráció szerinti indítás (vagy vmi hasonló)

A windows normál módú indítása

Bármelyiket választottam mindíg újra indul.

Mit tegyek? (szeretném, ha megmaradnának a cuccaim a gépről)



2012. aug. 23. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szükséged lenne egy windows telepítő cdre, amit beraksz a meghajtóba, cdről bootolod a gépet, és a rendszer javítás menüpontot választod. ha ez sem segít, szerintem célszerű újra rakni és úgytudom akkor nem veszik el semmilyen adat csak a windows mappát írja felül kivéve ha újra particionálod a meghajtódat avagy formázod
2012. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előzőnek igaza van.

ha pedig valamelyik hardvert módosítottad (pl. vidikari overclock) akkor F8. ilyenkor nem tölti be a drivereket (ha van driver feltéve a hibás hardverhez) és visszatudod csinálni azt, amit elrontottál (amennyiben emlékszel rá)

2012. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem a szakterületem az olyanba meg inkább nem nyúlok bele
2012. aug. 24. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!