Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Navon Platinum 10 vagy Windows...

Navon Platinum 10 vagy Windows 8 Tablet PC? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Megérné várnom a Microsoft új Windows 8-as táblagépére, vagy a Navon-hoz képest sehol sincs? Mert azt néztem, elég sok mindent tud az árához képest, viszont a Microsoft táblagépe hasonlóan olcsó lesz elvileg. Plusz amellett az is szól, hogy pár másodperc alatt betöltődik, míg az androidnak több perc kell, van hozzá beépített kitámasztó, plusz billentyűzet is, ami flexibilis, vagy valami hasonló lehet a képek alapján.

2012. aug. 28. 16:00
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Én nem merem elküldeni a szervizbe, félek, hogy nem jön vissza. Szerintem ez típushiba, úgyhogy nem törődök vele -még, ha zavar is.

Nekem még nem repedt meg a pixelje.

2013. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 piiitor válasza:

Sziasztok!

Olvastam az eddigi írásaitokat, és kíváncsi lennék, hogy azóta milyen tapasztalataitok vannak a masináról? Mi a helyzet a homályosodással?

Én ajándéknak vennék egy ilyet, de ez elbizonytalanított!

Előre is köszi a válaszokat!

2013. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!