Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Navon Platinum 10 vagy Windows...

Navon Platinum 10 vagy Windows 8 Tablet PC? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Megérné várnom a Microsoft új Windows 8-as táblagépére, vagy a Navon-hoz képest sehol sincs? Mert azt néztem, elég sok mindent tud az árához képest, viszont a Microsoft táblagépe hasonlóan olcsó lesz elvileg. Plusz amellett az is szól, hogy pár másodperc alatt betöltődik, míg az androidnak több perc kell, van hozzá beépített kitámasztó, plusz billentyűzet is, ami flexibilis, vagy valami hasonló lehet a képek alapján.

2012. aug. 28. 16:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Tudja mindazt, amit elvártam tőle, úgyhogy meg vagyok vele elégedve :) Elég gyorsan fut rajta minden, meg a képe is nagyon szép.
2012. aug. 31. 20:52
 12/22 anonim válasza:

Igen. Ma kipróbáltam a 159 ezres Galaxy Tab 10.1" -ost és képzeld sokkal lassabb volt, mint a Navon Platinum 10-em.

Én csak 2 hátrányt tudok a javára írni: hogy nincs hátlapi kamerája, és hogy a kijelzőjének a belátási szöge kisebb.


Egy kérdés: neked ha egy kézzel fogod a szélén, akkor a kijelzőn nem keletkezik egy kis ideiglenes elváltozás? Tudod, olyanra gondolok, mint amikor megnyomunk pl. egy LCD felületet.

2012. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De, a képernyő belső részén, ahol a háttér sötétebb színű, ott látszik ilyen elváltozás ilyenkor. Ahogy megfogom két kézzel, majd elengedem és megtartom egy kézzel, olyan mintha a kép egy bizonyos része így mozogna olyankor, de csak úgy vettem észre, hogy felhívtad rá a figyelmem.
2012. aug. 31. 21:28
 14/22 anonim válasza:
Oh, akkor ne haragudj, hogy felhívtam rá a figyelmed! De akkor szerencsére ez ennek a típusnak a jellemzője és nem hiba.
2012. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is egy tablet vásárlás előtt állok, és megtaláltam a Navon Platinum 10-et. Nagyon megtetszett a készülék, de mivel ez lenne az első tabletem, ezért elég tapasztalatlan vagyok. Tudnátok írni róla egy véleményt? Nagyon megköszönném, a neten igazából semmit nem találok róla...

2012. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én megvagyok vele elégedve, elég gyakran szoktam használni, és jó hogy van.
2012. szept. 12. 17:42
 17/22 anonim válasza:

Sajnos a Hdmi kábel evvel a kernel verzióval ami rajta van,nem fog menni. Támogatottságáról, szoftverfrissítésről nincsenek információk,így gyanítom, Tv-re kötésnek lőttek. Ezt leszámítva jól működött, amíg Édesapám jewel játéknál észrevette h halványodik a kijelző,majd becsíkozott és szétesett örökre. Go service. 7végén lesz 1hónapja h odavan és semmi hír :-(

Nagyjából ennyik a tapasztalatok!

2012. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Azta! Nagyon örülök, hogy leírtad! Képzeld, nekem is elkezdett halványodni, fakulni úgymond a kijelző több ponton is... A veszprémi szervízbe külted? Én a napokban tervezem visszaküldeni, de így nem merem.
2012. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 KisOPI válasza:
Sziasztok! Én is vettem egy ilyen készüléket 3 hete és a bal felső sarkában nekem is jelentkezett egy ujjvégnyi elváltozás. Nektek isígy kezdődött? Szervízben megjavították?
2012. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 KisOPI válasza:

Sziasztok! Én is vettem egy ilyen készüléket 3 hete és a bal felső sarkában nekem is jelentkezett egy ujjvégnyi elváltozás. Nektek is gy kezdődött? Szervízben megjavították?

Közben megrepedt a plexije is, használat nélkül. Elég érdekes...

2013. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!