Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Navon Platinum 10 vagy Windows...

Navon Platinum 10 vagy Windows 8 Tablet PC? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Megérné várnom a Microsoft új Windows 8-as táblagépére, vagy a Navon-hoz képest sehol sincs? Mert azt néztem, elég sok mindent tud az árához képest, viszont a Microsoft táblagépe hasonlóan olcsó lesz elvileg. Plusz amellett az is szól, hogy pár másodperc alatt betöltődik, míg az androidnak több perc kell, van hozzá beépített kitámasztó, plusz billentyűzet is, ami flexibilis, vagy valami hasonló lehet a képek alapján.

2012. aug. 28. 16:00
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Szia, én most a hétvégén vettem egy Navon Platinum 10-t. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Ha érdekel a véleményem, szívesen elmondom. Meg azt is, hogy hol tudod olcsóbban megvenni. :)

2012. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szia, ha időd engedi, akkor szívesen meghallgatnám a véleményedet, mert nekem még soha nem volt táblagépem, így ebben most elég bizonytalan is vagyok. :) Ha tudsz egy helyet, ahol olcsón meg tudom venni, akkor azt is nyugodtan elmondhatod nekem :D
2012. aug. 29. 16:58
 3/22 A kérdező kommentje:
Na, közben elhatároztam magam, és vettem is egyet :D
2012. aug. 30. 12:11
 4/22 anonim válasza:

Oh, akkor nincs szükség rá. :D

Milyet vettél végülis?

2012. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát végül ezt a Navon Platinum 10-et. Használtan vettem, de csak 15 napos, ezáltal gyakorlatilag új és garanciás, de így fele annyiba került mint az új. A Windows táblagépére még 2 hónapot kellett volna várnom a megjelenéséig. Nem hinném hogy az a gép jobb lenne ennél, ráadásul ilyen olcsón azt már nem kapnám meg. Amit küldtél válaszodat pedig köszönöm :) Ez is biztosabbá tett, hogy nem csinálok hülyeséget :D
2012. aug. 30. 13:28
 6/22 anonim válasza:

Igen? Megkérdezhetem, hogy mennyiért sikerült megvásárolnod így?

Tudod, a Media Markt-ban, Saturnban, stb 50.000 Ft, de én találtam egy helyet a neten, ahol 45.000 Ft-ért megtudtam venni.

Egyébként nem tudom, hogy eddig miket próbáltál rajta, de pl a legjobb játékokat nagyon jól viszi, kipróbáltuk és a full HD-t is simán lejátsza akadozás nélkül, Skype video call is tökéletes. Az írás is nagyon könnyű rajta, most róla írok. :D

Kaptál hozzá host csatlakozót? Az is tökéletes.

Tudod miben kérném a segítséged, ha lehet? Én még nem jöttem rá, hogy hogy lehet HDMI-vel rákötni LCD Tv-re, nem ismeri fel nekem.

2012. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Ja, szívesen! :D

Éljenek a Pc Táblák! :D

2012. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
30.000-ért vettem így de még csak ma vagy hétfőn kapom meg. De ha megérkezik akkor én is megnézem ezt a csatlakozást a tv-hez, mert engem is érdekelne. Ha sikerül rácsatlakoztatnom, akkor szólok. :-)
2012. aug. 31. 08:25
 9/22 A kérdező kommentje:
Megkaptam, de HDMI kábelt nem kaptam hozzá, úgyhogy én ezt nem tudom kipróbálni.
2012. aug. 31. 16:48
 10/22 anonim válasza:

Rendben, köszönöm!


Azt én sem kaptam hozzá, van itthon. De nem sikerült még.

Na, és hogy tetszik?

2012. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!