Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újonnal vett fejhallgatós...

Újonnal vett fejhallgatós mikrofont nem ismeri fel a gép. Bővebben lent?!

Figyelt kérdés

Boltban vettem 4100Ft-ért a fejhallgatót tegnap előtt. Nem hiszem, hogy gyári hibás, mert hallani hallanak skypeon, de csak nagyon halkan, szinte már a számban van. Mikrofon boost-ot nem tudok benyomni, mert egy alaplapba beépített hangkártyám kifüstölt, helyette másik van, és ha a Mic helyébe bedugom, akkor egy Stereo Mix felvevő eszközt ismer fel. Itt pedig nincs olyan lehetőség, hogy mikrofon boost.

Még egy gondom lenne: Említettem, hogy nagyon halkan hallanak. Nos, ha benyomok egy zenét vagy bármi játékot, ők azt normálisan hallják, sőt úgy is, ha én a hangfalat kikapcsolom. Talán a rendszerhangokat küldi el a normális helyett.

Windows 7-em van, Trust 5.1 Soundcard 14319 hangkártyával és hama márkájú fejhallgatóval. Korábbi mikrofonnál is ez volt a gond, azt hittem az a rossz, ezért vettem újat. (Annál a mikrofonnál nem küldte el az ún. "rendszerhangokat".


Köszönöm a segítséget, trollkodást mellőzzük!


2012. aug. 23. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!