Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Genius márkájú...

Vettem egy Genius márkájú fejhallgatós mikrofont előtte egy Labtec márkájú ugyanilyen mikrofont, de egyiknek a mikrofonja se működik, nincs lenémítva bevan dugva, és nem hallatszik semmi. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem kaptam hozzá se CD-t se használati utasítást,és még az új hardver ikont se jelzi ki a tálcán. Mit csináljak?
2009. febr. 23. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hang-Menű > Select input source (katt)> Beállítások panelen, a mikrofont engedélyezni, (pipát be)...hangerőszabályzót maximumra. Ha ígysem működne, megnézni hogy a jack aljzat bevan-e kötve?
2009. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Innen is eléred a beállítást, ha az előző módon nem sikerülne: Start menű >>Minden program >>Kellékek >>Szórakozás >Hangerőszabályzó >Beállítások, a Tulajdonság panelen a mikrofon elé tedd be a pipát! Ekkor megjelenik a mikrofon is a többi mellett a hangerő panelen.
2009. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek,de egyébként nem tudom mért de beszélek és elküldi pl msnen de csak azt hogy valami háttérzaj volt,szóval a beszédet nem érzékelte.
2009. febr. 24. 15:08
 4/5 A kérdező kommentje:
és van még egy "dugasz" amit még a hangfalba lehet dugni hogy a fülhallgató működjön. nem baj-e,hogy a fülhallgató nincs bedugva csak a mikrofon dugasza?és pontosan mit hova kell dugni?:(
2009. febr. 24. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Audio Control Panel >Speaker Configuration >Connektor Sensing.(gyakorlatban pl. Realtek Audio Control Panel-nél, ...RTLCPL.exe-re katt)
2009. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!