Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy üzemeljem be ezt a...

Hogy üzemeljem be ezt a (Genius) fejhallgatós mikrofont?

Figyelt kérdés

szóval vettem egy Genius HS-03N márkájú fejhallgatót/mikrofont.-->headset,chateléshez..


[link]


De gőzöm sincs hogy üzemeljem be.Használati utasítás,telepítő CD vagy ilyesmi nincs hozzá.Csak egy kis cetlin 10 nyelven ez van írva:"A mikrofon funkció használatához engedélyezze az eszközt a szoftver hangerőszabályozás/egyéb/tartalom részében,és győződjön meg róla hogy a mikrofon nincs néma állapotban."

Mit jelent ez?Minek a szoftverét kell megnézni?Kellett volna még ehhez valamit vennem?Mert mikrofont akartam,azt hittem h.ez arra is jó:S Vagy ez csak sima fejhallgató?

Esetleg a gépemen állítsak be valamit?


Előre is köszi a segítséget.


2010. júl. 1. 10:21
 1/7 A kérdező kommentje:
2 színes "csatlakozó" van a végén,amit bedugtam a gépbe,de smemi se történt:S
2010. júl. 1. 10:22
 2/7 A kérdező kommentje:
*semmi
2010. júl. 1. 10:23
 3/7 A kérdező kommentje:

még 1 leírás:

[link]

2010. júl. 1. 10:29
 4/7 A kérdező kommentje:
2010. júl. 1. 10:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Windows Live Messengerben szeretném használni egyébként:d
2010. júl. 1. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdv.


Semmit nem kell telepíteni vagy venni hozzá! A zöld dugót a hangkimenetbe a rózsaszín a mikrofon bemenetbe kell dugni és kész. Elvileg van rajta hangerő szabályzó azt kellene még ellenőrizni.


F.G.

2010. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:d
2010. júl. 1. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!