Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez milyen konfig...

Szerintetek ez milyen konfig ("újratöltve")?

Figyelt kérdés

Most tervezek összetenni egy új gépet és ilyen cuccokat szánnék bele. Jó lesz? A gép leginkább játékra kellene és kb 160k-t tudok a gépház + a belevalókra szánni.


Alaplap: [link]


Processzor: [link]


RAM: [link]


Videokártya: [link]


Tápegység: [link]


Merevlemez: [link]


DVD olvasó: [link]


Gépház: [link]



Korábban már írtam ezzel kapcsolatban és az ajánlott cuccokból összeállítottam ezt a gépet. Az alaplapban még nem vagyok biztos, hogy jó lesz-e, valamint a videokártyán gondolkodtam még, mert a 6870-es "csak" 50k körül van. :D


Tippeket, ötleteket szívesen meghallgatok. :)



2012. aug. 20. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
én a helyedbe rendelném Csoki!:D
2012. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy fejleszteni (bővíteni) esetleg a későbbiek folyamán tervben lenne ha egy alkatrész már elavultabb lenne vagy vmi. Tuningolni meg teljesítményt kimaxolni nem tervezem, mert nem értek hozzá. A későbbiekben +hűtő esetleg ha kellene. :)
2012. aug. 20. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
proci és alaplap csere intelre és rendeld
2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
alaplappal nincs gond,játékra mindenre jó,,de nem egy tuninglap...ha nagyon tutingolni akarsz akkor Extreme 4...és akkor ugye csak 6870 jönne ki.... de ezta gépet ''jó ideig ''nem kell majd tuningolni hidd el!
2012. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"proci és alaplap csere intelre és rendeld"


És miért is? Ez jó így ahogy van.

2012. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Intelt haggyad már,egy normális i5 50k-55k.,,egy normális lap hozzá 20-25k akkor miről beszélünk?
2012. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal jobb lenne az i5, csak ebbe az árba már nem fér bele!
2012. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel tisztába van mindenki hogy az i5 játékba piszokerős,,de hiába van i5 öd ha melette meg egy gyösz kártya van..:D
2012. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TOXIC. ***** válasza:

Lehet hogy a 6870 50ezerért kapható, de gyengébb is sokkal, ha játékra kell, akkor azért az a 7850 el kell oda, ha 160k FT a keret.


Esetleg annyi, hogy merevlemezből nézhetnél 32MB cache-t.

2012. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen csak, ahogy számolgattam ez olyan 172k-ra jönne ki ami azért túllépi azt a 160k-t. :S Még azért átgondolom, mert szeptember vége felé tervezem ezt a "nagybevásárlást". Remélhetőleg a laptopom is beveszik olyan 50k-ért vhol. A merevlemez legyen a legkevesebb ha megvan a 7850-es. :D
2012. aug. 20. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!