Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a tablet-ről:...

Vélemények erről a tablet-ről: dps Dream Tablet 7?

Figyelt kérdés

Eleinte új telefon volt a cél, de 25ezer forintért még galaxy mini-t is elég nehezen kapok.Aztán megláttam ezt a tabletet, ami tartalmazza az elvárásaimat(wifi/android). Persze nem lehet telefonálni vele, meg bluetooth sincs benne, de ezt a mostani telefonom tartalmazza.

Paraméterek:

-Processzor:1 Ghz

-Android:4.0 Ice Cream Sandwich

-magyar menü

-480x800 felbontás

-wifi

-beépítettmemória:4gb (bővíthető microSD)

A kérdésem még az lenne, hogy érdemesebb megvenni, mint 1 apróképernyős, lassú telefont kevés tárolóhellyel?



2012. aug. 16. 10:09
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
Minecraft PE megy rajta?
2012. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
mi van a dobozában?mármint úgy értem hogy töltő meg fülhallgató van benne?
2012. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Fülhallgató nincs benne, de mivel jack csatlakozó van a Tableten, szinte bármilyen hangszóró rámehet. Van két kábel külön, így néznek ki:

[link]

Aztán egy kézikönyv, töltő (microUSB), és az a nagyon puha fehér cucc, aminek nem jut eszembe a neve, minden abba van téve.

2012. nov. 30. 19:01
 34/49 anonim válasza:

Sziasztok

Az Adobe Flash Playert támogatja?

2012. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Támogatja.
2012. dec. 6. 15:12
 36/49 A kérdező kommentje:

Ja, és ajánlok egy programot rá: Tubemate

Minden youtube videót, bármilyen minsőségben le lehet vele szedni a tabletre. Még azt is, amit amúgy nem enged android rendszeren lejátszani.

2012. dec. 6. 15:14
 37/49 Gugyuga válasza:
Én is ilyet szeretnék venni :) Láttam az előző kommenteket és én is olyannak tartom, hogy megéri :) Még annyit szeretnék kérdezni hogy ez a 7" ez nagyon kicsi vagy megfelelő? :)
2012. dec. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
megfelelő, de vagy nagy zseb, vagy valami kis táska jól jön, a hordozhatóság érdekében.
2012. dec. 25. 17:25
 39/49 anonim válasza:
Nekem 2 hónapja van meg, és imádom :) most kapok bele 32 gb-os memóriakártyát, úgyhogy királyság lesz :D netezni is tudok róla a koliban. Viszonylag gyors, filmet nagyon jó rajta nézni, tettem rá játékokat is, úgyhogy meg vagyok vele elégedve. Annyi, hogy a hozzá kapott töltő nem tölti szerintem, de az LG telóm usb töltője jó hozzá, úgyhogy azon keresztül töltöm, úgyhogy no para :D
2012. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
segítség a tablethez: [link]
2012. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!