Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a tablet-ről:...

Vélemények erről a tablet-ről: dps Dream Tablet 7?

Figyelt kérdés

Eleinte új telefon volt a cél, de 25ezer forintért még galaxy mini-t is elég nehezen kapok.Aztán megláttam ezt a tabletet, ami tartalmazza az elvárásaimat(wifi/android). Persze nem lehet telefonálni vele, meg bluetooth sincs benne, de ezt a mostani telefonom tartalmazza.

Paraméterek:

-Processzor:1 Ghz

-Android:4.0 Ice Cream Sandwich

-magyar menü

-480x800 felbontás

-wifi

-beépítettmemória:4gb (bővíthető microSD)

A kérdésem még az lenne, hogy érdemesebb megvenni, mint 1 apróképernyős, lassú telefont kevés tárolóhellyel?



2012. aug. 16. 10:09
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem megemlíteni, hogy 7"-os :)
2012. aug. 16. 10:17
 2/49 anonim válasza:
Figyelj én is erröl filozok hogy megéri-e ezt a tabot venni vagy egy szaros galaxy-t .... Mondjuk nem mintha samsung gyülölö lennék de a galaxy mini elcseszték. De nem ez a lényeg . Én is az egyik ujságban láttam meg és hát én inkább megveszem ezt a tabot ..
2012. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Csak ne előlem vedd meg :D
2012. aug. 16. 21:30
 4/49 Koplány iDániel válasza:
Most én is ezen filozok hogy vegyek e egy ilyet mert jó nak tűnik meg ennyi pénzért megéri nem fogok kőlteni galaxy tab-re meg ilyenekre mikor itt vannak ezek is vannak jó kinai dolgok is devannak szarok is. PL:myAudio mypad-al jártam igy tesco-ban vettem egy olyat 35-ért és nem volt jó nem tőltött xD szóval jó be szop....am vissza adták a pénzt most meg néztem ezt erről csupa jó hireket hallotam és még az ára is jó :) Sztem ezt veszem meg !!
2012. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Én már megvettem :D

Kicsit kételkedtem elsőre, mert nem volt semmi teszt a neten róla...

De most így utólag:

gyors, kényelmes, kicsit nehéz, a kamerája látszik csak ilyen skype chatra van:D,lassan tölti az akkumulátort, nagyjából az elvárásoknak eleget tesz:D

2012. aug. 25. 17:40
 6/49 anonim válasza:
Ha már itt vagyok azt nem tudja valaki,hogy 3D gyorsító van-e benne? Vagyis hogy az 1,2 Ghz-es processzorral párosítva rendesen viszi az ilyen szép grafikájú játékokat? Gondolok ilyenekre,mint Asphalt 5,6 stb...
2012. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 ZeeMann86 válasza:
A procija 1,2 GHz-es. Legalábbis a 2. generációs készülékeknek. Nekem még az 1 GHz-es van. Van benne Mali400, az apróképernyős lassú telefonnál mindenképp jobb választás. Én pl. egy 5320-as Nokiát tartok mellette, az csak telefon, ez meg csak Okos :)
2012. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 ZeeMann86 válasza:

Ez a dream 7 egyáltalán nem hivatalos weboldala:

[link]

Várunk mindenkit szeretettel, aki szeretne informálódni, vagy épp segítő tagja lenni a Dream-tulajdonosok nem is olyan kicsiny táborának. Amúgy az Asphalt 5/6-ot nem próbáltam (még) rajta, de a PES2012 akadás nélkül fut, míg a Huawei Ideos S7 slimen volt, hogy megröccent. Azon viszont tökéletesen futott az általad említett két játék, tehát itt sem tartom valószínűnek, hogy akadozna.

2012. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 kisvuk29 ***** válasza:
Mennyi RAM van egy ilyen gèpben?Mert èn is gondolkodom rajta.
2012. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem is el kellet vinnem szervizbe a töltő miatt. Nagyon érzékeny a MicroUSB lyuk, vigyázzatok előre szólok:D

Nekem pl. hátracsúszott az egész és ott fityeg a készülékben egy kábelen:D

2012. okt. 3. 20:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!