Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Foehn and Hirsch Laptop Drivers?!

Foehn and Hirsch Laptop Drivers?!

Figyelt kérdés
Heló ma rakom újra a laptopomat és neten nem találok hozzá drivereket mint más nagyobb márkájú laptopoknak hp,lg stb.. és cd im sincsenek mert ezt a laptopot csak szereztem.. valaki tud vmit rá? vagy hogyan tudom kinzni h mien driverek kelenek majd a telepítés után?
2012. aug. 5. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez lesz a te barátod: Driver genius tpb beírod ezt google-ba és letöltöd majd scan drivers és letölti illetve telepíti őket.
2012. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi majd kipróbálom de még várok válaszokat mert teljesen ismeretlen nekem ez a gép még :S
2012. aug. 5. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld csak ezt ez az egyik legmegbízhatóbb módszer erre a célra. De ahogy gondolod.
2012. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, és erről a virtual box ról mit tudsz? most tenném fel először a windowst és azon tudnám tesztelni? vagy azt hogy kell használni?
2012. aug. 5. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben nem vagyok biztos de azt hiszem a virtual box azt teszi lehetővé, hogy 2 op. rendszer üzemeljen a gépeden. Ha ez nem így van akkor kérlek javítsatok ki. A használatát nem tudom. Nézz megróla egy videót youtubon.
2012. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!