Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MBR 1 ERROR? Mit tehetek...

MBR 1 ERROR? Mit tehetek ilyenkor es mi ez?

Figyelt kérdés
xp m van es ez a hiba uzenet jon fel de a windows nem
2009. júl. 17. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A C: meghajtód boot szektora lett hibás. Vagy vírusos.

Egy másik gépbe bele teszed és egy scandisk C:/mbr -t kellene futtatni rajta. Ha lehet kijavítja, ha nem akkor minden elveszett a winyódról, újra kell particionálni és telepíteni az XP-t. De lehet fizikai (lemez) hiba is a meghajtón.

2009. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor feljott a windows ha elinditottam a Boot cd-met,ott az Acronics patricio es merevlemez kezelo programmal szoktam formatalni stb.Ekkor feljon egy valasztas h a Windowsot vagy a Boot cd inditom el...ha a Windowsot valasztom akkor feljon.De ha ujbol elkezdi egy restart utan csinalni....ujratettem a windowsot leformataltam HDD 80GB os.Az elso 10 GB a C lett a Masik 70 GB szabadon maradt.


Mielott neki alltam ujra leformataltam NTFS ben a C-t es Primary lett ./ AZ e pedig Logical/.

Lement az instalacio rendben...mikor azt hittem h minden jo lessz csinaltam egy restartot.....de ujbol kiirja.Nem hiszem h virus csinalja.

2009. júl. 17. 20:49
 3/3 A kérdező kommentje:

Megj:ha feljon a windows a boot cd segitsegevel ugy meglehet csinalni a scandisk C:/mbr?????muszaj atrakni egy masikba?

ezt nem tudom h kene megcsinalni csak ramegyek h tulajdonsag a C patriciora aztan olyan van ott h checking errors...erre rakapscolok?

2009. júl. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!