Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért változik meg a tej íze...

Miért változik meg a tej íze és mit tehetek, hogy ilyenkor ne utasítsa el a babám a cicit?

Figyelt kérdés
A kisfiam több hónapig szopizott, majd egyik napról a másikra nem kellett neki a cici. Ma már tudom, hogy miattam, mert megjött a menzezem és már nem izlett neki a tej. Tudom át lehet ezeket a napokat "vészelni", mert sok anya van, aki ez után is szoptat. Most 2,5 hónapos a lányom és már előre félek, hogy megint ez lesz. Kérlek adjatok segítséget, mert sokáig szeretnék szoptatni!!!
2010. febr. 23. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

én igazából csak azt tudom javasolni,h sok sok türelem!

Én fogamzásgátlót kezdtem szedni és attól is de annyira h még én is észre vettem a szagán!

Vagy próbálj új testhelyzetben szoptatni,nekünk az is segített!

Lefeküdtünk egymás mellé,és úgy!Átalussza az éjszakát a kislányod?Mert tulnyomó részt addig nincs peteérés szopi közben amíg 6 óránként szopi van(vagy fejsz).Nálunk ennél a fekvős póznál is van h negyed óra kellett,h elfogadja!De hagyom közben nézelődni,ha odafordul akkor próbálkozom,és ha rám néz mindig nagyon mosolygok,h tudja h én vagyok,meg a tej is az csak kicsit más!Sajna ez van!

A lányom 4-én lesz 3 hós :)

2010. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!