Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit bővítenétek, ezen a...

NetHáttér kérdése:

Mit bővítenétek, ezen a laptopon? Szeretnék, vagy memóriát, vagy valamit bővíteni, de fogalmam sincs mitől lesz kicsivel gyorsabb, illetve amitől a grafikai programok futtatását jobban bírja.

Figyelt kérdés
Segítségeteket, köszönöm.
2012. júl. 31. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen mindent.
2012. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi:) Itt a teljes leírása: www.nethatter.hu/teljes.jpg

Ide próbáltam feltölteni amit ki tudtam csikarni a gépről.

2012. júl. 31. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha grafikai programok alatt pl játékokat értesz akkor azzal ne mtudsz mit kezdeni, mert integrált VGA van benne, amit nem lehet cserélni.

RAM úgy látom 4 GB van benne, annak elégnek kell lennie, nem érdemes bővíteni.

Proci sem egy erőgép, de azért annyira nem is rossz, talán azt lehetne nagyobbra cserélni, de ahhoztudni kéne mik mennek bele, és úgyis kicsit macerás találni bele valót.

2012. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha nem költesz rá. Gyűjts újra,ezt meg majd eladod. Nem mintha olyan rossz lenne, de ha a teljesítménye kevés számodra, akkor hiába. Az integrált videón nem tudsz változtatni, így még a processzorcsere sem biztos, hogy kellő javulást hozna. /már ha egyáltalán megoldható ésszerű kereten belül belül/
2012. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A garfikai program alatt,mondjuk a corel-t értem, játszani nem igazán szoktam rajtam. Ami a gondom, hogy a CPU megy szinte mindíg 100%-on ha valamit csinálok rajta.

De lehet hogy tényleg cserélni kellene, csak hát a pénz nagy úr, és hát abból van a legkevesebb...

Ha van javaslat, jöhet, amit eddig kaptam, azt pedig köszönöm.

2012. júl. 31. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!