Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kifagy a videókártyám, csíkozo...

Argyelan12 kérdése:

Kifagy a videókártyám, csíkozott lesz a képernyő és utána kikapcsol a kép! Mitől lehet?! PLS HELP hátha valaki már járt így!

Figyelt kérdés

Kifagy a videókártya? Ilyen csíkozott a kép, de nem kék halál. Videókat ha gyorsabban váltogatom illetve van mikor egy kis gépigényű játéknál is megtörténik ugyan ez...

Gépem: Asus M5A88M Alaplap, 8GB Corsair 1600Mhz, Sapphire HD Radeon 6970-es videókártya, Mercury 750-es táp, Vertex 4 512GB SSD, AMD X4-es processzor.


Catalyst, és a driver fel van telepítve, úgyhogy nem tudom mitől lehet a fagyogatás. Húzva nem volt, gép házamban meg 45 fok környékén lehet. (12DB 12CM-es ventivel van felszerelve)


Ja és ha el megy a kép(kifagy) akkor a háttérben mennek a dolgok továbbra is gondolok itt a zenére, tehát 100% hogy a videókártya körül van valami gond!

Itt egy kép amikor kifagy(van mikor kék háttérrel, változó!): [link]



2012. júl. 26. 21:34
1 2
 11/12 cipi8 ***** válasza:
A Cooler Master termékei azért nem rosszak gondolok most a közép és magasabb ár kategóriára, annak a kártyának most már mindegy. Sajnállak és megértem a felháborodásod sokszor éltem már meg hasonló pillanatokat de ilyet hogy egy 60 ezres kari bedögöljön na én is lehet hogy kalapáltam volna. Nekem hála istennek amikor bedöglött az csak egy fos 8400GS volt amit amúgy is cserélni akartam pont csak előtte vinyó lett volna a kiszemelt de aztán kártya lett!
2012. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hehe :) Na mind egy, szept. végén megyek haza Magyarországra, aztán beviszem nekik, hogy cseréljék! :)


Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

2012. júl. 27. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!