Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért okoskodik ennyit dr. Bosko?

Miért okoskodik ennyit dr. Bosko?

Figyelt kérdés
Csak engem idegesít, hogy állandóan, minden konfigba beleszól, hogy ez nem jó az nem jó amaz nem jó és folyamatosan löki a hülyeségeit, ASRock alaplappal meg hasonlók?

#konfiguráció #dr. Bosko
2012. júl. 25. 10:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
57%

Eddig nem szóltam bele, de ezt már nem tudom szó nélkül hagyni:

"GT640 pl. játékteljesítményben simán veri a 7770-et. Sokkal jobb az nVidia, AMD meg mindig is csak szutykokat tudott gyártani a kezdetektől"

Úúúúr Isten...

Kérdező te sötétebb vagy mint feltételeztem, és pont te akarsz itt kiosztani embereket. Jellemző.

2012. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Híj, de faszán le van pontozva Hart minden válasza, meg azoké is akik megemlítik őt....
2012. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 SnakeDoc ***** válasza:

Végiglapoztam szemmel a topikot, és ezen csak nevetni tudok.


Volt pár napja egy hasonló kaliberű provokáló kérdés, de azt hamar törölték is. Csak ott nem egy embert szidtak, hanem sokunkat, hogy összebeszélünk és nem hagyjuk kibontakozni a többi válaszolót is.

Na szóval egy mosoly az egész témára. :)

2012. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
64%
De jó fej vagy, még ki is emeltél.. :P
2012. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, vaze... amióta olvasgatom és kommentelgetem ezt a topikot, azóta sokat tanultam az általad említett emberektől, amiben nem tudtak meggyőzni(mert néha volt olyan) annak utána olvastam és nabumm igazuk volt. Szóval javaslom, hogy menj a pics@ba :)
2012. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, te egy idióta vagy, aki egyáltalán nem ért a gépekhez... ennyi sok hülyeséget életemben nem hallottam, mint amit Te egy mondatodban írsz! xDDDDDDDDDD
2012. aug. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
53%

" És mégis mi a munkád? Netán a nagyidéknál a kertben kapálsz? Vagy utcát sepersz? Vagy adócsalsz? Vagy diákmunka? Vagy koldulsz? Strici? ÁÁÁ megvan BOHÓC!!!

Állat -.-˝ "


Ez mekkora volt! :-) muhahahahahahhaha még másnapis röhögni fogok rajta! :-))

2012. aug. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%
4 Asrockom volt, mind besz@rt/sz@rakodott/sz@rakodik borzalmas lapok, bűn létrehozni őket
2012. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Bosko azért ajálnja az AMD-t mert olcsóbb mint az Intel (néha meg jobbak), és az ATI (vagy AMD) vidikártyát mert olcsóbb, és jobb mint az nVidia! (De énse nagyon értek hozzá.) :)


És mégis

mi a munkád? Netán a nagyidéknál a

kertben kapálsz? Vagy utcát sepersz? Vagy

adócsalsz? Vagy diákmunka? Vagy koldulsz?

Strici? ÁÁÁ megvan BOHÓC!!!

Állat -.-˝

Ez nagyon nagy! XDDD

2012. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Uppsz elfelejtettem idéző jelbe akni a válaszom végét. :)
2012. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!