Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD-vel kapcsolatos kérdések?

SSD-vel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

több kérdés merült fel bennem SSD vel kapcsolatban.

-egy jobb minőségű meddig bírja, feltéve hogy csak oprendszer van rajta

-a gép érezhetően gyorsabb lenne tőle

-mekkora ssd kéne egy 64 bites Win7-nek

-ajánlanátok egyet max 20e. Ft ig

(ezek kérdések akartak lenni, csak nem írtam a végére kérdőjelet, mert úgy nem engedi kiírni)

Köszönöm!


2012. júl. 24. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy konkrétan meddig bírja az a felhasználástól is függ, de egy normálisabb darab már egész jól elvan évekig is.


Érezhetően gyorsabb lesz a rendszer, sőt, már meghökkentően gyors lesz.


Szerintem egy 64GB-oson már kényelmesen el lehet férni, ha csak a rendszer és a szükséges programok vannak fent.

De fontos hogy legalább 20-25%-át mindig szabadon kell hagyni, különben nagyon megrövidül az élettartama!


20 körül én ezt ajánlom:

[link]

Viszont ehhez nincs beépítő keret meg sallang. Ha keret is kell, met pl nincs 2,5"-os hely SSD-nek a házadban, akkor kicsit többért:

[link]

2012. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

20K-ért nincs olyan, ami elég lenne a win-nek, meg a leggyakrabban használt programokhoz.

Ha csak az op. rendszert teszed fel rá, az még kevés ahhoz, hogy gyorsabb legyen a gép. Legfeljebb gyorsabban ál fel a rendszer .

2012. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 830-as Samsung, amit Sylar7 linkelt jó. Viszont 21k-ért van Corsair Force GT 60GB-s is. (Elméletileg) gyorsabb mint a Samsung, bár a 830-as egy betonbiztos SSD.


- Általánosságban elmondható, hogy évekig.

- Elég a 60/64GB + leggyakrabban használt programok (VLC, Böngésző, Vírusirtó stb...)

-Ajánlottam.

2012. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az itt leírtakat nem ismerem, de a Kingston HyperX tesztek alapján nem rossz... bár annyira összehasonlítási alapom sincs, de enm mondtak róla sok rosszat:) 120gigás 38 igaz.. és a 90 is 30k körül van
2012. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

és erről mit gondoltok? van hozzá beszerelőkeret is.

2012. júl. 25. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!