Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell ismerőst törölni...

Hogyan kell ismerőst törölni facebookon? (és evvel kapcsolatos kérdések lent)

Figyelt kérdés

1.Már próbáltam kiikszelni de nem sikerült szóval hogyan kell az ismerőst törölni és ha törölném az ismerőseim közül ő tudna róla hogy kitöröltem?

2.Ha valaki bejelöl és elutasítom azután pedig az igenre kattintok akkor az illető tudni fog róla hogy én elutasítottam ???

3.Ha pedig elutasítás után a nemre kapcsolok akkor pedig nem fog róla tudni de viszont bejelölhet újra anélkül hogy én engedélyezném?


2011. aug. 23. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen barát vagy? Egy jó ismerőst kitörölni a facebookról? Mit ne mondjak, nem szép dolog!
2011. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem "jó" ismerős hanem vannak olyanok akik bejelöltek és visszajelöltem és az se tudom kicsoda aztán van egy gyerek akit utálok bejelölt én nem fogadtam el és még is az ismerőseim között van.
2011. aug. 24. 06:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!