Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógép házad van?...

Milyen számítógép házad van? Milyen véleményed van róla?

Figyelt kérdés

Szeretnék gépházat venni,és kinéztem kettőt.

ezt: [link]


és ezt: [link]


Érdekelne a véleményetek róluk!Melyiket érdemesebb választani,és miért? Legfontosabb a jó szellőzés,és még a könnyű szerelhetőség.

Illetve visszatérve az "eredeti" kérdésre,nektek milyen gépházatok van? Ha van türelmetek,időtök akkor írjátok már le a véleményeteket róla! Illetve ha váltanátok mi lenne az,és miért!


Köszi előre is!


2012. júl. 7. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én egy boldog Cooler Master 690 II Advanced használója vagyok,és elégedett vagyok vele. Nagyon jól szellőzik,a szerelhetőség is jó,tágas. Drága egy kicsit de megéri!


A te kérdésedre a válasz,kedves kérdező, én a Thermaltake re szavazok,mivel szerintem gyárilag több hütő van benne,mint a kérdésben írd CMnek. Lehet hogy tévedek,de akkor is Thermaltake +1.

2012. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a napokban fogok venni egy Cooler Master Elite 431 Plus-t. Hosszas keresgélés után ez tűnt a legjobbnak. Olcsó, jól szellőzik, jó az anyaghasználata, van az elején USB 3 port és bár nem tudom ez kinek feltétel, de oldalt plexi lapos. Egy szóval mindent tud, amit kell, én a helyedben ezt venném. (Pláne, ha az egyik potenciális jelölt a nagyon hasonló Elite 430)
2012. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2012. júl. 7. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem Elite 430. Jó ház, megéri a pénzt. :)

Ha most kellene váltani CM Silencio 550 lenne, mert nagyon megtetszett. :)

2012. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Erről a házról van valami véleményetek,tapasztalatotok?

link: [link]


CM Elit430-nak milyen a szellőzése.

Köszi a választ!

2012. júl. 7. 22:43
 6/11 anonim ***** válasza:
A két linkelt közül a Tt Commander van meg:D Jó ház, de ha nagyobb CPU hűtőd van nem fog a ház tetejébe venti férni. Plussz figyelj, h USB3.0-st vedd!:) (Nagyobb procihűtő alatt Thermaltake Frio OCK-ra gondolok, és társaira!)
2012. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egy AC Freezer 13-as hűtőm van. Az befér rendesen? Venti elférne mellette?


Köszi a választ!

2012. júl. 8. 03:37
 8/11 anonim ***** válasza:
El fog férni mellette, jó 2 ventivel több hely lesz fölötte, min ta Frio OCK fölött, úgyhogy majd odarakhatsz rendes 25mm vastag ventiket efölé a hűtő fölé. :)
2012. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szeretnék kérni véleményt a Thermaltake Commander MS-I házról! Mennyire vagy megelégedve vele? Milyenek a hőfokok? Meg vagy elégedve a kábelelrendezési lehetőségekkel?

A CM430-CM431 jobban tetszik,de a TTC-ről jobb véleményeket hallottam,olvastam.

Köszi a választ!

2012. júl. 8. 10:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, jól szellőzik, és sok ventit lehet belerakni, kis hibája, hogy sok hangot enged ki, dehát silent ventiket érdemes használni, ha zavar a zúgás a gép felől. Ezenkívül jó háznak tartom, stabil, plussz a plexit is ki lehet szedni, és szépen letakarítani. Egyébként itt egy teszt (egy személyes blogbejegyzés, szóval független):

[link]

2012. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!