Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új KINGSTON HyperX 3K-ről...

Az új KINGSTON HyperX 3K-ről olvastam, hogy rövidített időtartamú, de mégis mennyire?

Figyelt kérdés
Átlagos otthoni használat mellett, csak az Op. rendszer, néhány játék és pár fontosabb program lenne rajta. (120GB-s kiadás.)

2012. júl. 7. 10:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy napi 10GB írással 8 évet kalkuláltak neki, de ez a 10GB napi írás elég sok.
2012. júl. 7. 10:45
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem Force GT t vegyél vagy Samsung 830 at

120GB nem kell az oprendszernek 60gb elég

de biztos találsz nagyot is

128gb os a samsung corsairból van 90 és 120gb os

2012. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ssd t gondolom nem letöltöhelynek használod szoval nem fog sok irás történi

most látom hogy játékot is ara rakod hát akor samsung 128gb ost ajánlom

sok értelme amugy nincs játékot rárakni

föleg pl olyanoknál ami egyáltalán nem használja a hátértárolot játék közben

2012. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ssd t gondolom nem letöltöhelynek használod szoval nem fog sok irás történi "


Általában rendszervinyónak használják. Ott pedig igencsak sűrűn van írás, mert az oprendszer minden sz@rt ír, TEMP könyvtár, lapozófájl, logfájl, sütik, előzmények. Mindent elment az oprendszer, így kétlem, hogy ne lenne sok írás. Pontosan akkor történne jóval kevesebb írás, ha játékokat és adatokat tárolna rajta illetve letöltene, mert azokat nem írja felül naponta ötször...

2012. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még ha csak 4 évet is bírna, 4 év múlva már jelentéktelen pénzért fogsz kapni ilyen kapacitású SSD-ket, szóval szerintem ne erre alapozz. 8 év múlva meg főleg...

Jó lesz a 120Gb, ne 60Gb-osat vegyél, mert arra csak az OP rendszer fér rá, és mivel 20% szabad helyet kell hagyni, nem fog ráférni egy játék se, bár tényleg nincs sok értelme rárakni, de a betöltődést legalább gyorsítja.

2012. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A normális HyperX-nél ez az érték 5000, a 3K-nál értelem szerűen 3000.


Fehersrac

Éppen ezért kell normálisan beüzemelni, nem csak rábaszni egy OS-t. pl itt is le van írva: [link]


Kérdező a HyperX érezhetően nem gyorsabb, de drágább mint a samsung 830. A samu még beton biztos, nincsenek nála sandforce esetleges hátrányai stb... szóval olyat vegyél. Ha nincs akkor Corsair Force GT

2012. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az normális beüzemelés, hogy kikapcsolod a rendszervisszaállítást meg a lapozófájlt - amiről ezen az oldalon is rengeteg ember mondja, hogy szükség van rá és nem stabil a rendszer nélküle - hát akkor hajrá...
2012. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak abból áll. A lapozófálj kikapcsolása meg ha van elég ramod nem nagy, nagyon-nagyon ritkán fordul elő ami panaszkodik érte.
2012. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fehersrac te elégé hasznosan szoktál hozászolni

ha nem értsz ssd khez komolyan olvas utánuk és sok hasznos válszt tudsz majd adni ilyen kérdésekben

én nekem nem igazán van lehetöségem neten olvasgatni ezért vagyok hülye

2012. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Panda Péter ***** válasza:
a Samu 830-nak ráadásul legendásan jó az élettartama, +1 annak.
2012. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!