Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop, vagy számítógép? (17...

Laptop, vagy számítógép? (17 vagyok)

Figyelt kérdés
Tönkrement a számítógép, a családban egyedül én használom, azt szeretném kérdezni, hogy laptopot, vagy inkább egy új számítógépet érdemes-e venni?Én egy komolyabb laptop felé hajlok amin komolyabb játékok is futnak.Szerintem praktikusabb, viszont azt nem tudom hogy árban melyik érné meg jobban,(sz.gép, vagy laptop) amelyen futnak komolyabb játékok.Szerintetek?

2012. júl. 7. 14:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
A számítógépen sokkal jobban futnak a játékok.Mennyid van rá?
2012. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 MaXXeGee ***** válasza:

Egy pc sokkal jobban és olcsóbban bővíthető mint egy laptop, a laptop esetében (főleg ha játszani akarsz) korlátozottabbak a lehetőségek.

Bár ha egy AlienWare-t veszel, nem hiszem hogy mostanában fejlesztened kell, csak mélyen nyúlj a zsebedbe mert milla felett van ;)

Viszont a laptop mellett meg az szól, hogy jövő ilyenkor már felsőoktatásba készülsz, koliba vagy albiba mész, ... a mobilitás is fontos. :)

2012. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ha nem szempont a hordozhatóság, mindenképp asztalit vegyél.
2012. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Háttt annyiban tér el hogy egy hasonló kategóriájú gamer laptop 3x annyiba kerül mint ha összeraknál egy gépet
2012. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Én tavaly kényszerültem új gép vásárlására. Ragaszkodtam az asztali pc-hez de jól pofára estem. Akárhová mentem alig volt választék szinte semmi. Az lett volna jó ha személyre szabottan rakattam volna össze de az meg 200 ezertől indult.

Maradt a laptop pedig rettenetesen idegenkedtem tőle mert még nem volt, és nem néztem belőle ki sokat.

140 ezer alatt "megúsztam". Nem egy durranás de elégedett vagyok vele viszi a grafikus lakberendezői programokat is elég strapabíró. Persze a leglényegesebb, hogy mire akarod használni. Laposoknál is van már mindenféle spéci cucc, amivel bármit meg tudsz csinálni, amit akarsz. Csak az áruk durva.

2012. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én tavaly 110-ért vettem egy gépet full újonnan, minden király benne talán a videokártya gyengébb egy kicsit. Viszont minden játékot kihajt. Ha nem szempont az hogy full grafikán mennyen minden, akkor szerintem mindenképp jobb egy laptop, viszont egy normális az 200 ezer. Ha mész egyetemre, akkor mindenképp az utóbbi a jobb, mert egyetemen szinte biztos hogy szükséged lesz rá.
2012. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ez egyetemfüggő is mondjuk hogy hol melyik "kell"...én pl jobban jártam asztali géppel, és nem is érzem különösebb hiányát a régi laptopomnak.
2012. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ahogy mondjátok, a későbbiekben fontos lenne a hordozhatóság is.150-170 ezer körülire gondoltam.Egyébként nézegettem Vaterán, és ott elég jó áron vannak jó minőségű laptopok(persze nem mindegyik), érdemes szerintetek online venni(akár használtat is)?
2012. júl. 7. 16:47
 9/29 A kérdező kommentje:

Ezt neten találtam 125 ezerért:

Processzor: Intel Core i3-2330M (2 x 2,23GHz, 3MB Cache);

Kijelző: 15.6" (1366x768) HD; LED megvilágítás;

Memória: 4GB DDR3 1333MHz;

Merevlemez: 500 GB SATA 5400rpm;

Grafikus kártya: AMD Radeon HD 7470 1GB;

Optikai meghajtó: DVD/RW SuperMulti Double layer;

Egyéb jellemzők: Wifi: 802.11g/n; 1 x USB + 2 x USB 3.0; kártyaolvasó:; HDMI™; webkamera: 0,3 Mpx; Bluetooth v3.0; LAN: Gigabit; Altec Lansing hangszórók; akkumulátor (cella): 4;

Ezen szerintem futnak komolyabb játékok, az ára sem rossz, "hasonló" tulajdonsággal rendelkező sz.gép sem hiszem, hogy sokkal olcsóbb lenne.

2012. júl. 7. 17:18
 10/29 anonim ***** válasza:

Vaterát nagyon gyorsan felejtsd el.

Egyébként 170-ből kijön egy fullos PC, megy rajta minden játék, ha kell monitor is akkor 30k monitor és 140-ből még mindig jó gép.

Laptopból 200 alatt nem úszod meg, ha játszani is akarsz (és akkor még mindig minimum grafikai beállításokon bírja csak el).

Lehet, hogy praktikusabb a laptop, de drágább is.

2012. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!