Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop, vagy számítógép? (17...

Laptop, vagy számítógép? (17 vagyok)

Figyelt kérdés
Tönkrement a számítógép, a családban egyedül én használom, azt szeretném kérdezni, hogy laptopot, vagy inkább egy új számítógépet érdemes-e venni?Én egy komolyabb laptop felé hajlok amin komolyabb játékok is futnak.Szerintem praktikusabb, viszont azt nem tudom hogy árban melyik érné meg jobban,(sz.gép, vagy laptop) amelyen futnak komolyabb játékok.Szerintetek?

2012. júl. 7. 14:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

danniel:


Vagy lehet csak a HT-vel keverte a magot, azért mondta ezt. Bár aki egy ilyen helyen dolgozik, csak nem keveri össze..

2012. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Muñez Fernandez:


hát ezaz...Meg azt is mondta hogy neki olyan spéci alaplapot adtak 40 ezerért ami több magot ad a processzorjának.Én kinevettem, erre aztmondta hogy szart se értek ezekhez, és a boltosok biztos jobban tudják.

2012. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
21.:Köszi, megbízható egyébként a c.imperium?Mert ahogy elnézem vannak laptopok igen jó árban.
2012. júl. 7. 20:19
 25/29 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Igen megbízható. Az egyik ismerősöm nemrég rendelt tőlük egy használt asztali gépet és néhány nap alatt megérkezett (Hajdú Bihar megyében lakik az ismerősöm) és 2ezer körül volt a házhoz szállítás. Én is azért merem ajánlani, mert elég jó áraik vannak és megbízható bolt. Igaz a választék nem túl bő.
2012. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én a 16-os válaszoló által javasolt gépet ajánlom.
2012. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ja, nem rossz.:D Amit Te ajánlottál laptopot, az is korrekt.Valamint a 21-es válaszoló első linkje se semmi.160K-ért jócskán megéri.
2012. júl. 7. 20:41
 28/29 anonim ***** válasza:
Én a laptop.hu üzletében vettem a laposomat és nagyon jó. Szakszerű, türelmes kiszolgálás volt mert ez volt az első ilyen gépem. Fent vannak az interneten is onnan is lehet rendelni tőlük jó áron. Miután én az üzletet megismertem mernék a neten rendelni tőlük pedig én nagyon bizalmatlan vagyok és inkább mindent a helyszínen intézek.Nézz körül náluk ha mégis a laptop mellett döntenél megéri.
2012. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

ne vaterázz: itt pl rendes gyártói magyar garanciával olcsóbban találsz notikat:

[link]


pct saját igényidnek megfelelően tudsz itt konfigurálni, nem kell hozzá szaktudás:


[link]


üdv.

2012. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!