Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus vagy Hp? A ketto kozul...

Timiike K. kérdése:

Asus vagy Hp? A ketto kozul melyik jobb?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnek venni,es eddig 1 Asus es 1 Hp-t talaltam ami szamomra megfelelne.. Szerintetek melyik jobb?

2012. júl. 3. 12:20
 1/3 Panda Péter ***** válasza:

ez kb olyan kérdés, hogy egy audi és egy opel közül melyik a jobb. BAROMIRA NEM LEHET MEGMONDANI.


írd le, hogy:

-mire kell (mire fogod használni, mennyire fontos az üzemidő/strapabíróság/teljesítmény)

-mennyi pénzt szánsz rá

-pontosan milyen típusokat néztél ki

és akkor talán tudunk segíteni.

2012. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat azert megis jobb egy Audi.. Altalanosan kerdeztem.. Melyik birja jobban a strapat,es amugy kb. mind a kettobe ugyanaz van,s azert nem tudom eldonteni..
2012. júl. 3. 16:08
 3/3 anonim válasza:

Én Asust vennék, HP elsősorban az üzleti notebookok területén erős.. de akkor már inkább lenovót válasz.

a 120-190Ft os árkategóriában ASUS-t Dellt vagy Acert választanék..


itt konfigolj magadnak saját notit:

[link]

2012. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!