Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a hűtésről mi a vélemény...

Erről a hűtésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tűnik valami hű de nagynak de véleményt kérnék tapasztalat? Hőmérséklet? Hangos-e? Mert azt írták az egyik kommentben hogy 79fokos is volt, ami azért nem túl bíztató



2012. júl. 6. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a hűtés már alapból, kinézetre sem jön át :/ nem tűnik valami izmosnak :/ De a látszat néha csal.
2012. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hazardteam ***** válasza:
46%
Rohadt MSI, de utálom őket.. Sapphire-t vegyél valami heatpipe-os hűtővel, ne ilyen mocskot. Megnéztem a hivatalos weboldalukon is, azt hittem ipon csak bénázott a képekkel, de nem! EZT a sz@rt tették rá 2012 ben!!!!!!!!!!!! Meg ne vedd ember. Ez egy téboly, ráadásul egy ilyen kártyára?! Komolyan ösiszes pofám leszakad..
2012. júl. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem Vapor-x hűtővel ellátott kártyám van az egy frankó kis hűtés, de ez az msi ez télleg gagyi :/
2012. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Panda Péter ***** válasza:

hát ez tényleg nem egy bizalmogerjesztő darab, ráadásul a NYÁK-on is mintha csak úgy össze lennének hányva az alkatrészek, azt a kártyát az MSI biztos nem rakja ki a falra...


amúgy a 79 fok egy GPU-nak még bőőőven a tűréshatáron belül van.

2012. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A visszajelzések alapján az a kis vacak bődületes hangot fejt ki, szóval nem valami álom.

+1 a sapphire-nak.

2012. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlít az ASUS Glaciatorára és az se volt egy főnyeremény...

Ezt a hűtést utoljára egy XFX 4830ason láttam, de arra pont elég volt és halk, de egy 6850re ilyet tenni...

2012. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 6. 11:27
 8/8 Panda Péter ***** válasza:
a glaciatornak nem is a teljesítményével volt a legnagyobb baj (bár azzal is), hanem a halálozási arányával.
2012. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!