Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 40. 000 Ft-ért Inteles vagy...

40. 000 Ft-ért Inteles vagy AMD-s videokártya a jobb?

Figyelt kérdés

Játékra kéne videokártya kb 40k-ból. Ebben az árkategóriában Intel vagy AMD videokártyát érdemesebb venni? És milyet? Ajánlanátok 1-2-t?


Előre is köszi!



2012. júl. 4. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Őszintén szólva lehet,hogy ati van amiben jobb"

Mire ez a feltételes mód? Ennyiből mutass már egy HD 6870-el versenyképes karit nV-ből. Egyedül a CUDA ami jelenthet egyeseknek valamit, de elég kevesen használják(főleg, hogy míg ilyen "félzárt", addig az opencl teljesen nyitott).


"(Linuxról nem is beszéljünk)"

Erre csak ennyit:

[link]

2012. júl. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Panda Péter ***** válasza:
100%

"Őszintén szólva lehet,hogy ati van amiben jobb"

őszintén szólva a GTX670 alatti teljes piacon az AMD termékei versenyképesebbek, deal with it ;)

2012. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

"őszintén szólva a GTX670 alatti teljes piacon az AMD termékei versenyképesebbek"


Ez hatalmas tévedés, Lóbabmester is megmondja(most találtam rá a geniusra):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..

2012. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nos nekem volt ati kártyám és öcsémnek is. Képtelen volt a felbontást rendesen beállítani rajta Linux alatt.Érdekes módon az nvidia driver szépen ment. (7xxx,9xxx széria)

És van egy ismerősöm,aki nagy linuxos. Neki személyes tapasztalata az,hogy az ati nem igazán csinálja meg jól a drivereit.

2012. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kissé eltértél a tárgytól, az nV messze nem versenyképes itt. Az meg, hogy egy 5-6 évvel ezelőtti szériánál mi volt, rohadtul nem releváns a kérdés szempontjából, úgy is win lesz a kérdező gépén, hisz játszani akar. A másik az, hogy szép amit a "nagy linuxos" havercsávó ír, de az én egyik cimborám szerint meg az atom jobb mint a brazos...

A linux meg pont az az OS, ahol ha az ember nem ért hozzá csak szopni fog.

A driverek más kérdés, egyesek a forcware-ra esküsznek, mások a catára, ki mivel szívott.

A link meg magáért beszél, gondlom nem viccből mondta a Linux megalkotója, hogy kapja be az nV.

2012. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Panda Péter ***** válasza:
100%

ad1: geforce 7000 meg 9000 mikor volt már?

ad2: a linuxos közösség mérete nem túl nagy, ráadásul az emberek, főleg az ide járó kérdezők az esetek nagy többségében windows-on futó játékokhoz keresnek videókártyát, így őket rohadtul nem érdekli, hogy az adott gyártó milyen drivereket csinál linuxra.

2012. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Lóbabmester - a válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad :D:D:D:D:D:D Még jó, hogy ért hozzá...
2012. júl. 5. 13:21
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meghaladja az IQ-ja a 50-et, de egy fejlett majom okosabb nála az tény :D nem is tudom melyik cég pártolója az ˝elvakultabb˝.
2012. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
40k-ből Ati HD6850-et vennék!
2012. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!