Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek közül a vga-k közül...

Ezek közül a vga-k közül melyik a legjobb játékra?

Figyelt kérdés

nV 8600GT vagy nv8400GS vagy nV9400 vagy pedig HD5450 DDR3 1GB

Tudom, hogy egyik se egy felsőkategóriás vga és, hogy nem mai darabok, de most csak erre van keretem és lécci ne ajánljatok mást, hanem azt mondjátok, hogy melyik a jobb a négy közül



2012. júl. 3. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Sorendben irtad fel öket elsö "legerösebb"

de ezek nem hogy alsókategóriások de még azoktól is mesze gyengébek nem játékra valók

max kisigényü és régiekhez

remélem használtan veszed biztos ugy

és ha lehet 5ezerhez közelebbi áron mint a 10ezerhez...

2012. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én most egy 8600 GTSt használok,és nem egy erős darab az tény,de pl a crysis 2 25-30 fpsel megy csak az a baj hogy a zürösebb jeleneteknél lemegy 10-12 fpsre.De pl a WoW Cataclysm High-on 45-60 Fps simán megvan.Én most cserélem le csütörtökön érkezik a HD 6850 em és ezt pont el akarom adni.20 Euróért az az 5800 Ft ért árulom ezt.Szerintem ennél többet ne adj ki érte. Remélem segitettem.
2012. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8600Gts mondhtni jóval erösebb attól is függ melyik 8600gt mert van egész gyenge is gts hez képest

.

amugy biztos jobb lene mindenképen mint amiket ö irt de azt is irta ne mást ajánljunk...

2012. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!