Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kell lerontani a számítá...

Miért kell lerontani a számítástechnika színvonalát?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja beszélgetem egy-két ismerőssel ipon fórumáról, hogy milyen más szakmai oldalak vannak még. Szóba került néhány fórum, aztán egyikük mondta, hogy ha szánalmat akarok látni akkor regeljek nyugodtan. Megtettem, és igaza volt. Szerintem ez azok miatt van akik minden második válaszból kilinkelnek valamit, vagy csak külön a válaszolónak címezve előadják magukat, hogy miért nincs igazuk. Miért kell ezt csinálni? Miért nem jó úgy ahogy van? Ezt az 5-6 embert ki kéne tenni, és kész, és legalább nem lenne ilyen gáz ez az egész.

Szerintetek?



2012. júl. 4. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, gondlom én is benne vagyok a fogatba, rám is rám illik.

Az egész gondlat menet ott vérzett el, hogy mi ezzel csak SEGÍTÜNK! Egyrészről felhívjuk a kérdező figyelmét a téves információra, másrészről azután ha van némi intelligenciája az adott válaszolónak ő is tanul belőle. Persze ezt az 5-6 embert nem kell mindenkinek szeretni(szerintem mind teszünk a véleményedre), de ettől mér nem leszünk trollkodó köcsögök. Azt nem veszed észre, hogy ha azt az 5-6 embert kidobod, akkor a jobban tájékozott válaszolók kb felét is kidobtad, akkor marhára színvonalasabb lesz az oldal, ugye?

2012. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!