Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép már tudná futtatni a...

Ez a gép már tudná futtatni a diabloIII-mat?

Figyelt kérdés

Illetve a 2010 es játékokat. Előre is köszi a választ. Ez a legolcsóbb, de a mostani gépemhez képest, ez mennyország.


[link]


Vagy inkább rakjam magamnak egyet össze, akkor ki tudom spórolni a dvd olvasót,írót, és a winchestert.



2012. júl. 3. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Vinné, én sztem rakd inkább össze.
2012. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, azon is gondolkoztam, hogy most összeírok egy listát, és kiírom gyakorira másik kérdésbe, hogy passzol-e, mert akkor megspórolok egy csomó dolgot, amit a mostani gépből ki tudok venni, mert így is van benne egy 500gb-s és egy 40gb-s merevlemez, keresek hozzá alaplapot, meg a dvd olvasóhoz is. Még talán a procihűtőt tudnám kiszedni ebből, de az nem valami jó, úgyhogy azt inkább hanyagolom.
2012. júl. 3. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebbe az árba már beleférne egy négymagos processzor is, a kétmagos athlon II ma már nem mondhatni jó vételnek, legalábbis játékok tekintetében.
2012. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen azért írtam, hogy lehet magamtól rakom össze, a procit alapból ki is akartam selejtezni, ehhez az alaplaphoz keresek most más processzort.
2012. júl. 3. 09:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen órajelű ddr3-mas ramot érné megvenni?
2012. júl. 3. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp rakass össze egy gépet, az nem gazdaságos, hogy veszel egy konfigot és cseréled a processzort.

Ramból ddr3 1333Hz-es elég, phenom II natívan ezt támogatja.

2012. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Összeállítottam neked egyet, hogy ne kelljen vele szenvedni. :)


[link]


[link]

2012. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A videókártyából van egy olcsóbb példány ami jobbam megérné. A gép összerakóban sajnos nem hozta fel találatként nekem. Szóval videókártya helyett:

[link]

2012. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt volt olyan vga... szerintem minimum 450-s tápot rakj bele...


de inkább mér nagyobbat...

2012. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!