Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kell lerontani a számítá...

Miért kell lerontani a számítástechnika színvonalát?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja beszélgetem egy-két ismerőssel ipon fórumáról, hogy milyen más szakmai oldalak vannak még. Szóba került néhány fórum, aztán egyikük mondta, hogy ha szánalmat akarok látni akkor regeljek nyugodtan. Megtettem, és igaza volt. Szerintem ez azok miatt van akik minden második válaszból kilinkelnek valamit, vagy csak külön a válaszolónak címezve előadják magukat, hogy miért nincs igazuk. Miért kell ezt csinálni? Miért nem jó úgy ahogy van? Ezt az 5-6 embert ki kéne tenni, és kész, és legalább nem lenne ilyen gáz ez az egész.

Szerintetek?



2012. júl. 4. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jogos a feltevés, de miért nem az internet részhez raktad?
2012. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igaz is, de főként hardverekkel foglalkozok én is, így főként itt olvastam, és itt is ütköztem ezekbe.

Persze elvileg tudod jelenteni a modiknak, hogy rossz a kategória, úgy, hogy ha úgy gondolod tedd meg, majd át teszik(nekem meg tök8) :)

2012. júl. 4. 17:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a konkrét problémád, mellesleg túlzás lenne szakmai fórumnak tekinteni a gyakorikerdesek.hu oldalt.
2012. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én se azt mondom egy PH!, csak azt, hogy lehetne színvonalasabb is.
2012. júl. 4. 17:56
 5/11 flr. ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani hogyha nem elég színvonalas nem kell idejönni..
2012. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért az esetek nagy részében ha valaki marhaságot mond hamar eligazítják, és hát az interneten mindenki gyakorolja a szólásszabadságát.
2012. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, hogy szakmaiságot miért a fórum résztől vársz. Ha infó kell, ott vannak a cikkek, tesztek szakemberektől. A fórum csak szófosásra meg trollkodásra jó, másra nem.
2012. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nem szakmai oldal, nem a Számítástechnikára alapozzák az oldal működését. Amire eredetileg ki van találva abból tökéletes.

Ha egy kérdező fel tesz egy kérdést, normálisan, érthetően megfogalmazva, nem tele helyesírási hibával, akkor az esetek többségében kap normális választ is a hülyeségek között.

Igenis javítsák ki a válaszolók egymást, pontozzák le, mert ha nem akkor egy gyanútlan olvasó azt elolvassa, elhiszi, megjegyzi, és ha hasonló kérdés merül fel, amire válaszolna, akkor hülyeséget ír, vagy éppen élőben mond hülyeséget, és el is hiszi magának, hogy az igaz.

Mindig lesznek 10-14 éves kisgyerekek akik hülyeségeket írnak, ezeket trollnak hívják, és mivel külön elnevezésük van, így csak még jobban nem fogják abbahagyni, mert 1-2 oldal ebben még motiválja is őket. Ezzel nagyobb probléma van, mint a hasonló nem oda illő, de értelmes válasznak.

2012. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben legjobb tudásukhoz híven válaszolnak, ha tájékozatlanok, vagy rossz választ adnak, nem igazán a válaszolók hibája. Majd valaki kijavítja őket, és ők is tanulnak veled.
2012. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Panda Péter ***** válasza:

miért, az szerinted tán jobb lenne, ha nem hívnánk fel a kérdező figyelmét a rossz válaszokra? még átláthatatlanabb és még megbízhatatlanabb lenne az oldal mint most.


amúgy gondolom akkor én is benne vagyok abban az 5-6 emberben akit innen "kitennél", még jó hogy erről nem te döntesz...

2012. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!