Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tölt be a gép?

Gergő321 kérdése:

Nem tölt be a gép?

Figyelt kérdés
Ma szétkaptam a gépet (leszedtem az oldalát) hogy megvizsgáljam belűlről. összeraktam behapcsoltam és egy hosszút és 2 rövidet sipolt. leszedtem az oldalát megint megnyomogattam benne mindent behapcsoltam bejött a windows betöltőezután ujraindult majd az alaplapi üdvözlő uzentet után lefagy,nem megy tovább. még a biosba se tudok belépni.
2012. júl. 4. 12:13
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:

Valószínűleg videókártya.

Milyen alaplapról beszélünk?

2012. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AvernusTriad ***** válasza:
Az utolsó poszt itt segíthet: [link]
2012. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
m2ne-sli alaplap
2012. júl. 4. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
videokártya probléma. Tápot rádugtad a vga-ra?
2012. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 AvernusTriad ***** válasza:

Sok embernek akadt már ezzel az alaplappal baja...

Gyakorlatilag senki se tudja, hogy videókártya vagy RAM, de többen állítják, hogy a RAM cseréje és/vag BIOS update-je megoldotta aproblémát.

(Őszintén szólva én még mindig videókártyára szavazok. Takarítsd le, nézd meg, hogy rendesen a helyén van-e, tápellátás okés-e...)

2012. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
őszintén szólva valamelyik alkatrészből (a gép felső sarkán) lóg ki egy vezeték.De nem romolhatott el a ram és a kártya sem,mert csak annyit tettem,hogy leszedtem az oldallapját és megvicsgáltam a dolgokat. Nem vettem ki se a ramot se a kártyát. Bár a vgan végig húztam a kezem(a por letörlése céljából) de csak nagyon enyhén
2012. júl. 4. 13:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Most hogy visszaemlékszem akkor volt ilyen probléma utoljáta,mikor bennhagytam a pendrivet a gépbe és akkor is ugyanitt megállt
2012. júl. 4. 13:38
 9/9 A kérdező kommentje:
esetleg ha csinálnék egy fényképet a lógó vezetékről és a felnyitott gépről akkor meg tudnátok mondani ogy kihúzódott valami vezeték -e?
2012. júl. 4. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!