Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy be? Vírus? Túlterhe...

Miért fagy be? Vírus? Túlterhelt? Túlmelegszik? Vagy mi?

Figyelt kérdés
A gépemnél mostanában előjött ez a fagyogatósdi. Nézem a you tube-on a videót, a hang beragad, kép megáll, egér billentyűzet nem reagál, a gép meg dolgozik ezzerrel, ez tart vagy 5-6 másodpercig és abbahagyja, és megy tovább rendesen. Ez vagy 20-30 percenként ismétlődik de sokszor gyakrabban is. Volt már probléma a RAM-mal, (nem érintkezett rendesen) és most ez. Kint délután 34-35 fok van a lakásban vagy 25-26 fok a szobámban felmegy 28 fokra is. Mi a teendő? A tápegység?

2012. júl. 4. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy vírusírtó vagy valami a háttérben leterheli olyankor.... utorrent.exe, telefonhoz tartozó program vagy divxupdate.exe ilyenek lelassíthatják...
2012. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:
Amikor ez a befagyás jelentkezik pörögnek a vinyók? A proci? Nézd meg a feladatkezelőben (taskmanager), hogy melyik folyamat eszik sokat. Vannak olyan szolgáltatások, amik okozhatnak ilyet, pl: indexelés. Mondj még egy-két részletet.
2012. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze persze, dolgozik ezerrel a vinyó. Folyamatosan világít a sárga lámpa. (amikor lefagy) A háttérben SEMMILYEN ismétlem SEMMILYEN alkalmazás nem fut. A folyamatoknál vagy 44 megy egyszerre, de ezek se a procit se a vinyót nem terhelik (proci 0-10%-ig. Fagyásnál nem néztem még meg. Ja és ma megakadt a boot menü betöltésénél vagy 2x-is úgy kapcsoltam k hagytam itt majd ergy 15 perc múlva sikerült bebootolni. 4 ventinláor van benne! (alaplap, videókártya, elöl egy vagy 15 cm-es, meg a tápegységben. A proci irányítja a ventik hűtését
2012. júl. 4. 18:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és ma délelőtt, a lemez töredezetségmentesítőt amikor elindítottam először még nem, majd az elemzés után a gép, befagy, vinyó pörög ezerrel, semmi nem reagál, nyomommajd a töredezettségmentesítő hibát észlelt ezért leáll. Próbáltam vagy 5x de az első indítás kivételével mindegyik indításnál rögtön befagyott. A WIFI-t sem látja rendesen. Látja az itthoni WIFI-t kiszedem a stcik-et, mert játszok a gépen (néha, elkezd letölteni valamit (ritkán) ami lassítja) Kilépek a játékból, bedugom a stick-et, és nem látja az itthoni WIFI-t, de a szomszédját igen. Készenlétbe teszem vagy 10 perce utána meg már látja.
2012. júl. 4. 18:34
 5/7 anonim válasza:

Szerintem ez vmi csúnya vírus lesz, vagy pedig talán gond van a hűtéssel a sok venti ellenére.

Milyen vírusírtód van és hány fokos a géped(everest)?

2012. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Avast-om van a legújabb verzió, a hőmérsékletet meg csak a merevlemeznél tudnám megnézni, ugyanis, a többit nem mutatja. Csak a merevlemezét.
2012. júl. 6. 18:24
 7/7 A kérdező kommentje:
a gépem akkor tegnap 46 fokos volt a merevlemeze
2012. júl. 7. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!