Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopom bal oldala túlmelegsz...

Laptopom bal oldala túlmelegszik nagyteljesitményű grafikus processzor használatakor ami egy 5-10 perc után grafikus teljesítménybe is meglátszik. Miért?

Figyelt kérdés
Laptop: -Dell N5110,Core i5-2410m,GT525M,4gb ddr3,640GB HDD
2012. márc. 24. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Valsz. visszaveszi a gpu órajelet, hogy meg ne főjön. Futtass valamilyen gpu tesztet (pl. 3DMark), ami kiírja az fps-t, aztán ha látod, hogy tényleg visszaesik a teljesítmény, akkor vidd vissza a francba.
2012. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt gondoltam:D Inkább a melegedés a kérdés mitől melegedik?(Alulról kap levegőt rendeset)
2012. márc. 24. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért melegedik mert melegedös a Dell és a gt525m is

szóval laptophütö nem ártana

menyi fokra melegszik mit ir ki Speccy (Piriform oldalárol)?

garanciáztathatod viszont ezek nem játékra letek gyártva

2012. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Laptop hütő lett véve eddig az elmult 1-2 hónapig semmi probléma se votl a melegedéssel és a játékbeli teljesitménnyel.Talán amin gondolkodtam lehetséges hogy a hütése elkerámiásodott volna?
2012. márc. 24. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:

El kerámiásodik az mi?

lehet telemegy porral szöszel koszal hütése, venti csapágy elfogyik

paszta nem hiszem hogy ilyen hamar kiszáradna laptopokba durva pasztákat raknak Dell kétlem hogy azal sporolt volna...

.

hát garancia szerviz ha most kezdi csinálni

azhitem ilyen is volt kezdetöl

amugy szobahömérsékletöl is füg

normális szoba höm. az 18-20 fok max.

ha van bent 25fok pl akor nem csoda...

laptop hütö amugy olyan mint újkorában? azok is szoktak meghibásodni elég sürün

2012. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*elfogyik = elkopik :D
2012. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval ezel ara gondolok hogy van ugy hogy venti csapágy olajozásra szorúl vagy ventit ki kel cserélni mert tönkre ment
2012. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél sűrített levegő spray-t. Lehet, hogy tele van porcicával a venti és ezért nem nagyon tud hűteni. A spray-vel ki tudod takarítani.
2012. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dell 3 év garanciát vállal laptopjaira amugy CPU meg az Alaplap felmegy 100 fokig és az akadás ekkor van h hirtelen visszavesz és lehül 88 fokig kb de csak nagyteljesitményü videokari melett intel hd3000-el nem.Csak azért hogyy szervizelése meddig tartana mivel egyetemista vagyok és gép ugye meg kéne és 1 hétnél tovább nem tudom(nem szeretném) tovább benthagyni tavaszi szünetbe.
2012. márc. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!