Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a videókártyán élvezhetőe...

Ezen a videókártyán élvezhetően fognak-e futni a mai játékok?

Figyelt kérdés
AMD Radeon HD 7750

2012. júl. 2. 21:43
 1/4 SnakeDoc ***** válasza:
100%
Kérdés, neked mi számít annak. FullHD+max beállításokat felejtsd el, de közepes-magas mellet tudsz játszani.
2012. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kisebb felbontásban természetesen elég high-ra is,de én a helyedben rádobnék egy kicsit és vennék egy 6850-et
2012. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én még a héten ilyet fogok venni, sajnos jobbra nincsen már keret, de én csak 1440x900-ban fogok játszani, és nem zavar hogyha csak mediumba van a játék, ha írsz privit és meglesz a kártya (még a héten meglessz), akkor megmondom a gépem konifigját és megnézem bf3,mw3 alatt mennyit produkál a gép
2012. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a helyedben várnék vagy spórolnék, míg mondjuk a 69xx-es széria elérhető árba csökken. Nekem 6950-em van és szerintem hosszú távon jobban megéri, még ha egy kicsit drágább is. Plusz nem kell 1-2 év múlva bővíteni.
2012. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!