Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Probléma a ntoskrnl. Exe-vel....

Probléma a ntoskrnl. Exe-vel. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A laptopomon egy újraindítás után az jelent meg fekete képernyőn fehér írással, hogy nem lehet elindítani a

Windows-t. Ezt írja még:

Fájl: ntoskrnl.exe

Állapot: 0xc00089

Azt írja, hogy helyezzem be a telepítő CD-t, stb. , de nem találom a CD-t, keresem, de igazából már évek óta nem is láttam... Szóval CD nélkül meg lehet oldani, hogy elinduljon a gép?


2012. jún. 28. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem is behozta az utóbbi időkben kékhalálként, de mióta újratelepítettem az egész rendszert működik rendesen.
2012. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, de CD hiányában lehet tenni valamit? Fontos lenne.
2012. jún. 28. 23:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem kék halálként dobta be, újraindult a gép és simán ment megint minden csak néha megint bedobta. Szerintem telepítsd újra az egész rendszert, előtte csökkentett módban ments le mindent.
2012. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De nincs CD, így nem tudom újratelepíteni. Így meg nem tudok semmilyen módban tovább lépni a fekete képernyõrõl, se csökkentettbe, se legutóbbi helyes állapotba.
2012. jún. 28. 23:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha vannak olyan adatok rajta amiket le szeretnél menteni előtte, akkor marad a Hiren's boot, és másik gépről tölts le egy windows telepítőt.
2012. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek ehhez, el tudnád magyarázni, hogy mit tegyek pontosan? Telepítõ és minden más CD hiányában vagyok, netet is csak errõl a laptopról tudnék elérni, szóval még letölteni sem tudok telepîtõket, most is mobilról írok. Elõre is köszönöm a segítséget!
2012. jún. 29. 13:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod letölteni ami kell hozzá, akkor keress meg egy hozzá értő ismerőst, vagy marad a szervíz mert máshogy nem megy.
2012. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha netet szerzek, akkor onnan mit töltsek le?
2012. jún. 29. 13:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Az adatok lementéséhez ezt kell letölteni, kiírni CD-re.

[link]


Beteszed a meghajtóba, bekapcsolod a laptopot és kiválasztod h CD-ről bootoljon ha automatikusan nem ismerné fel.


Ha lementettél mindent, akkor egy Windows telepítőt kell szerezned.

2012. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem. Ha megvan a lementés, utána windows telepítõ lehet XP is, ugye? mert eddig vista volt, de most lenne lehetõség váltani. windows telepítõt nem biztos, hogy tudok szerezni, akkor netrõl leszedett is jò lehet végsõ esetben? azt is kiírni CD-re és feltenni?
2012. jún. 29. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!