Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » D-Link DWL-G520+ Win7 driver...

D-Link DWL-G520+ Win7 driver probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy D-Link DWL-G520+ (Rev.A) pci-os hálózati kártyával kapcsolatban lenne kérdésem. Tudom, kicsit öregecske kártya de gondoltam most megpróbálom működésre bírni Win7 alatt. A gyártó FTP-oldalról sikerült leszednem az elvileg win7 kompatibilis drivert.

Miután leszedtem fel is tettem de természetesen semmi sem történt, ismeretlen hálózati eszköz.


Annó úgy kellett telepíteni ezt a kártyát, hogy a driver telepítése előtt fizikailag el kellett távolítani a kártyát a gépből. Majd driver telepítés után kellett a gépbe rakni.(Mivel XP-n sikerült megoldani úgy, hogy nem kellett kivenni a kártyát, ezért win7-en is így probálkoztam.)


Mivel nem jártam sikerrel, a driver eltávolítása után megpróbáltam úgy, hogy előbb telepítettem,majd egy másik slotba tettem vissza a kártyát. Így sem működött.


Ezt követően, gondoltam próbálkozom a win7 integrált driverekkel, meg is találtam, igaz nem a D-Link driverei között (mivel atheros chip van a kártyán), de meglett, telepítés után eszközkezelő fel is ismeri, de megjelenik a pici háromszög felkiáltójellel, Az eszköz nem működik Error code: 10 üzenetet találom Jobbklikk->Tulajdonságok/Általános fül alatt.


Természetesen keresgélek még, csak gondoltam hátha találkozott már valaki hasonlóval.

Előre is köszi!



#D-link #hálózati vezérlő #wifi #wireless card driver
2012. jún. 27. 18:28
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Látom már itt is küzdöttél az eszközzel, és nem is akármilyen segítséget kaptál:

[link]


2-3 eFt között kaphatsz Windows 7 matricás PCI/PCI-E kártyákat. Szerintem ennyiért nem éri meg ennyit szenvedni.

2012. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen közben kiderítettük, hogy nem egyszerű, de azthiszem találtam megoldást. Nyilván nem az az oka, hogy nem szeretnék újat venni, hanem a kihívás :)
2012. jún. 29. 12:02
 3/3 A kérdező kommentje:

Esetleg ha másnak is adódna hasonló problémája akkor az alábbi linken található megoldás:


[link]

2012. jún. 29. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!