Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges, hogy a külső HDD...

Lehetséges, hogy a külső HDD megölte a gépem USB portjait?

Figyelt kérdés

Van egy elég gyengécske gépem, meg egy Hitachi HDD-m (külső tápos, 1 terrás). Mostanában egyik percről a másikra történt, hogy bármelyik USB portba dugtam be akár az mp4 lejátszóm, akár a HDDt, akár bármi mást, lefagyott az op.rendszer (ami jelen esetben XP - ez a gép sajna nem viseli el a win7-et).


Kérdés, hogy az lehetett a probléma, hogy gyenge a gép és nincs elég gépigény egy ilyen nagy tárkapacitású HDD-hez?


Alaplaphoz külön vehető USB portot ajánlottak, azzal most mennek a dolgaim, de a HDD-től továbbra is lefagy a rendszer.


Nem értek a gépekhez, teljesen laikus vagyok, nem szeretném megkapni a hideg vizes fejmosást ezért, köszi~



2012. jún. 27. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy megölné szerintem rossz az első usb-d ki van lazulva egy kábel vagy megtört forrasztás, mert haveromnak is ugyanezt csinálja csak neki ki is kapcsolt, ellenőrizd ezekez amiket leírtam
2012. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!