Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezhez adapter?...

Külső merevlemezhez adapter? ChiliGreen 3.5"

Figyelt kérdés
Külső merevlemezemhez elvesztettem az adapterem. Próbáltam másik adapterrel helyettesíteni, de a két lámpa (piros, zöld) közül csak a piros világít és egyáltalán nem észleli a gép, amikor összekapcsolom, legyen az SATA v USB kábel. Segítségeteket szeretném kérni, lehet ezekhez utángyártottat venni valahol Budapesten? Mivel arra gondolok, hogy nem elég erős az adapter, amivel próbáltam (egy tp link routeré) és ezért csak jelzi, hogy áram alatt van, viszont nem elég erős ahhoz, hogy megpörgesse a merevlemezt?

2012. jún. 26. 20:33
 1/1 MaXXeGee ***** válasza:
Meg kellene próbálni kideríteni a pontos típusát annak a külső hdd rack-nek, az alapján talán ki lehet deríteni, hogy milyen paraméterekkel rendelkező adaptert kell hozzá venni, és akkor lehet az uiniverzális is ... ha elég az áramerősség és a feszültség)
2012. jún. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!