Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miként lehetne kiküszöbölni...

Miként lehetne kiküszöbölni azt a minimális "géphangot" amit egy fej-fülhallgató ad ha rádugod gépre?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 21:41
1 2
 1/11 MaXXeGee ***** válasza:
Windows rendszerhangok kikapcsolásával :)
2012. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Normális hangkártyával.
2012. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A windows rendszerhangokat hol?

És milyen hangkártyát ajánlanál egy Acer aspire 5730z laptopohoz..?Habár a sima géphez is kéne akkor :)

2012. jún. 26. 23:06
 4/11 MaXXeGee ***** válasza:

xp esetén a vezérlőpult hangok és audio eszközök menüpontban. win7/vista alatt simán csak lenémítod a keverő-ben :)

De mit is értesz pontosan "géphang" alatt ? :)

2012. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyasféle,mint amikor lenémítod a TV-t és ugye akkor a TV-nek alapból van egy gépzaja-géphangja vmi ilyesféle.Habár csak a jobb fülnél hallani de más füleseknél is tapasztalható volt..
2012. jún. 26. 23:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Am a hangkeverős dolog nem jött be.Egy hangkártya driver frissítés megoldaná a problémát talán,habár mind2 gépnél jelentkezik a probléma kissé fura.
2012. jún. 26. 23:18
 7/11 MaXXeGee ***** válasza:
Ja hogy "alapzaja" van a kártyának ... az mááás. az tényleg a hangkártya minőségtelensége. Nekem is volt egy ilyen gépem, integrált audioval, a merevlemez ahogy dolgozott, úgy "csicsergett" a hang :D Na az vicces volt. (ez jobbára CMI betegség)
2012. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És milyet ajánlanál,mert laptophoz és sima géphez is kellene akkor..
2012. jún. 26. 23:22
 9/11 MaXXeGee ***** válasza:

Én nem merek neked ajánlani, megmondom őszintén. Nekem, a gépben egy realtek hd audio van meg van egy Behringer keverő ami egyben usb-s hangkártya is.

Nem tudom, érdemes feldobni így a kérdést, hogy milyen hangkártyát ajánlatok géphez meg laptophoz X összegig ami jó minőségű :)

2012. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben kösz!
2012. jún. 26. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!