Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy ha a gépbe...

Miért van az hogy ha a gépbe hátulra benyomom teljesen a fülhallgatót a zöld-be akkor nincs hang?

Figyelt kérdés
Nekem Gigabyte alaplapom van éa abban van egy integrált hangkártya de ha teljesen benyomom akkor van háttérhang de pl: meccsközben szurkoló hang van de közvetítő nincs vagy skype hang sincs. miért és hogy tudnám megoldani mert most ki van húzva egy kicsit és úgy működik de mindig kicsúszik.

2012. jún. 8. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, nekem is gigabyte alaplapom van, és ez van nálam is. Ha teljen benyomom, akkor torz a hang, vagy csak valamit hallok, de nem mindent, pont mint nálad. Nekem is félig van bedugva. Viszont a laptopon is ez a gond, lehet hogy a fülessel van a gond, majd elviszem valakihez, és tesztelem, te is tedd ezt.
2012. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a fülest már elvittem valakihez és jól működik
2012. jún. 9. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!