Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech x530 hangszóró...

Marcikácska kérdése:

Logitech x530 hangszóró recsegésre valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés

Császtok! lenne agy olyaan problémám, hogy a zsír új hangszóróm amit tegnap vettem konkrétabban egy logitech x 530 5.1 , iszonyatosan recseg ha halkra tekerem és akkor is ha hangosra, a középső tartományokban működik jól, de mondjuk ez már hangos egy esti filmnézéshez, vagy játékhoz. Érdekes módon ha a gép kivan kapcsolva és úgy próbálom a hangszórót akkor semmi recsegést nem ad ki, viszont ahogy benyomom a gépet rögtön kezdi. Annyit tudtam csinálni hogy a gépen a hangerőt levettem alacsonyra és így a hangszórót feljebb tekerve is viszonylag halkabban szól recsegés nélkül, de mintha így rosszabb lenne a hangzás ,

Van ötletetek hogy mi lehet a gond? Driver? Szól minden hangfal rendesen ettől függetlenül lehet hogy nem 5.1 es a hangkártyám és ezért csinálja? Elvileg jól kötöttem össze mert már megnéztem azt is. Lécci segítsetek!



2012. jún. 24. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Első lépésként kapcsolj ki minden equalisert.
2012. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ellenőrizd a hangkártyád driver-ét és az equalizer-t is kikapcsolhatod
2012. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vagy kipróbálhatnád a hangszórót más gépen is és ha ott jó akkor a hagykártyádal van baj
2012. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na, kipróbáltam a régi kb 10 éves gépemmel és azzal tökéletesen működik........ fuck , pedig abban nem is 5.1 es hamgkari van.... gooleön azt írják hogy interferencia miitt csinálja ez, vagy nincs rendesen leföldelve a konnektor, pedig már másikon is kipróbáltam, de nem jó...
2012. jún. 25. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:

"interferencia miitt csinálja ez, vagy nincs rendesen leföldelve a konnektor,"


Baromság.

2012. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!