Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 5.1-ből a 2 hátsó hangszóró...

5.1-ből a 2 hátsó hangszóró nem szól. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépet, letöltöttem a driver-t a hangkártyához, utána csak 2 hangszóró szólt. A ,,multi-channel audio configuration"-ban beállítottam az 5.1-et a teszten szól az összes hangszóró. De ha youtube-on megnyitok egy zenét a két hátsó bal és jobb nem szól. + sztem a mélynyomós sem 100%os. Kérdés: mi a baj vele? :) (minden kábel a helyén van, biztos nem az a baj mert ezelőtt minden működött rendesen, az összes ott szólt ahol kellett. Régen be tudtam állítani, most tanácstalan vok :) )
2012. jún. 6. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Vezérlő pultba a hang beállításoknál állítsd be valahogy lesz valami speciális izé.... ott belehet állítani hogy 5.1... :S windowsxp-n így kell valahogy hirtelen nemtom mert... nem xp-m van már:S

am win7 en meg be kell állítani ugyanígy de ott csak a hang nál kiválasztod a hangkártyád(ahova bevan dugva a hangszóró) aztán beállítások és ott is valami 5.1 valami :S neharagudj nemtudom pontosan fáradt is vagyok.. de valahogy így is lehet :S

2012. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Youtube-on az összes videó butítva van és csak Sztereóban szólnak.
2013. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!